دانلود رمان بیگانگان در خانه

دانلود رمان بیگانگان در خانه

نویسنده: ژرژ سيمنون
مترجم: محمود نوائی
خلاصه ای از داستان رمان:
دانلود رمان بیگانگان در خانه داستان در مورد وکیلی هست که همسرش سال ها پیش او را ترک کرده و اونم از زندگی اجتماعی کناره گیری نموده تا این که یک روز متوجه صدای تیر توی خونه اش می شه و بعد با یک جسد توی یکی از اتاق ها مواجه می شه و در نهایت معلوم می شه دخترش و بعضی جوون های شهر یک دار و دسته خلافکار داشتن و یکی از اونا قاتل این مرده و ...
قسمتی از متن رمان:
دادستان یکتا پیراهن کنار تختی که همسرش از روی آن، نگاه استفهام آمیزی به سوی آن می انداخت ایستاده بود. سردش بود و به خصوص پاهایش یخ کرده بود. زیرا به قدری با سراسیمگی از خواب پریده بود، که هنگام برپاخاستن نتوانسته بود کفش های سرپایی اش را بیاید.
-جناب عالی؟
-ابروها را در هم کشید و برای جلب توجه همسرش تکرار کرد:
-لورسا؟ هکتور شما هستین؟
و همسر دادستان ه از فرط تعجب سخت برانگیخته شده بود، لحاف را کنار زد و با بازوی بلند و سفید خود، گوشی دوم را به دست گرفت.
-فرمودید چی؟
-لورسا وکیل دادگستری که پسر عموی خانم دادستان بود با صدای آرامی اظهار داشت: ...
چهار شنبه 18 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان طلوع از مغرب

رمان شیطنت در راه عشق

رمان همسایه

رمان دل شب

رمان چهره ای به رنگ سپیا

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی