دانلود رمان تب آغوش سرد

دانلود رمان تب آغوش سرد

نویسنده: طاهره نیرومند
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان دوباره دختری به اسم«چکامه» هست، دختری که برای نجات جون مادرش مجبور میشه یک زندگی جدید انتخاب کنه، زندگی که با یک ازدواج اجباری یک ساله شروع میشه، اونم با مردی که نقاب بر‌چهره داره و حتی چکامه داستان حق شناختنش رو نداره، این مرد نقابدار پر از راز و بی احساس و سنگ دل هست، برای چکامه توی این زندگی اجباری چه اتفاقی می افته وشرایط این زندگی چیه!؟…
قسمتی از متن رمان:
یاد دوماه پیش افتادم که دربدر دنبال پول عمل جراحی برای تنها عزیز زندگیم، مادرم بودم. اما هیچکس راضی نشد بهم کمک کنه. تا اینکه خودم رو جلوی دفتری که به ظاهر کارش کمک کردن به افراد بی بضاعت، ولی در اصل کارش، صیغه کردن زنهای بیوه بود، دیدم.
نه پدری و نه برادری که بجای تو دوندگی کنه و دنبال پول باشه. خودم بودم و یه مادر بیمار. وقتی که به همه رو انداختم، از بانک ها وام خوا ستم ولی هر کدومشون به بهانه های واهی و نداشتن ضامن معتبر دست بسرم کردن، دیدم چاره ای ندارم جز اینکار، ازدواج قراردادی یکساله ای با مردی که حتی حق شناختنش را نداشتم . مردیکه نقاب به چهره داشت و منو به دنیای خودش برد.
شرایطی که تعیین کرده بود خیلی ناعادلانه بود اینکه بعد از عمل مادرم به عمارتی بیرون از شهر بیارتم و به مدت یکسال توی خونه اش زندگی کنم به دور از مردم شهر و به دور از مادری که حاضر شدم به خاطرش پا بذارم روی عقایدم. روی تموم باورهایی که دوستشون داشتم و براشون احترام قائل بودم .
ااااااای واااااای الان من کجام؟؟؟ ...
جمعه 20 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان همسایه

رمان دل شب

رمان چهره ای به رنگ سپیا

رمان بیگانگان در خانه

رمان کافه لیبرتی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی