دانلود رمان سکوت یک تردید

دانلود رمان سکوت یک تردید

نویسنده: hana.ershadi
خلاصه ای از داستان رمان:
نگاه، دختری شیطون و لجباز و مغرور، دختری که در عین حال دلش مثل دریا بزرگه. دختری که دنیا سرنوشت بدی رو براش رقم میزنه و عشقی از جنس نفس، عشقی که تردیدی توش نیست. اما سرنوشت، تقدیری که تردید داره، .بین بودن و نبودن، بین داشتن و نداشتن…
قسمتی از متن رمان:
- آی دلم وای خدا چقدر خسته شدم، پاهام داره از جاش کنده میشه. همش تقصیره این مرض گرفته است دیگه، آخه من نمی دونم این هرروز چی می خواد آخه تو این مغازه ها!
هی اینو می خره اونو می خره، دختره ی خنگ (دوستم دریا رو میگم).
آهان راستی، یادم رفت خودمو معرفی کنم، من نگاه هستم ۲۰سالمه یه خواهر دوقلو دارم و دانشجو هستم. بووووووم (داشتم واسه خودم شمارو معرفی می کردم توی پیاده رو بودم اومدم برم تو خیابون یهو چشمتون روز بد نبینه، به یه جسم سختی برخورد کردم و همون صدای بومی که دیدید).
ای درد، ای کوفت، ای حناق، مزاحم تعریف کردنم شدی، آی پام، واااییی، از درد پام روی زمین نشستم...
شنبه 21 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان دل شب

رمان چهره ای به رنگ سپیا

رمان بیگانگان در خانه

رمان کافه لیبرتی

رمان تب آغوش سرد

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • Fateme
  • شنبه 95/12/21

می خوام بخونم

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی