دانلود رمان قرار انتقام

دانلود رمان قرار انتقام

نویسنده: صباسادات جمالی
خلاصه ای از داستان رمان:
در مورد یک دختر تنها، یک پسر زخم خورده، هر دو پلیس، همراه میشوند با هم در راهی که مسیرش مشخص نیست و اما عشق، و عشق جای دارد در این راه تاریک، عشق میان 2 پلیس …
قسمتی از متن رمان:
داشتم یواشکی از ساختمون میومدم بیرون که یه نفر از پشت بازومو گرفت.
-هی خانوم کجا با این عجله
به پشت بر گشتم زل زدم به اون
-وای خاک به سرم تو که زنی په چرا صدات مردونست
-کی گفته من زنم
-خدا من بکشه از این دوجنسه هایی...
-چرا داری مزخرف میگی
-پس حتما از این اوا خواهر هایی
-ببین دختره خفشووو چقدر حرف میزنی بگو اینجا چیکار میکردی حالا چی میخوای
به پشت سرش اشاره کردمو گفتم: اونو میخوام
وقتی به پشت سرش برگشت با اسلحم که موقع حرف زدن از تو کمرم در آورده بودم کوبیدم تو گردنش یه ااخ اروم گفت و بی هوش شد. خدایی شبیه دخترا بودا موهای خرمایی بلند چشمای بزرگ عسلی و دماغ عملی، ابروهای برداشته لامصب اگه دختر میشد کلی خواستگار داشت.
-ستوان داری چیکار میکنی بیا بیرون؟
-اومدم اومدم
...
یک شنبه 21 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان چهره ای به رنگ سپیا

رمان بیگانگان در خانه

رمان کافه لیبرتی

رمان تب آغوش سرد

رمان سکوت یک تردید

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی