دانلود رمان ارباب زاده مغرور من

دانلود رمان ارباب زاده مغرور من

نویسنده: الهه آتش
خلاصه ای از داستان رمان:
اربابی از تبار سیاهی، قدرت و خشونت، دختر ارباب دختری از جنس سکوت، آرامش، پاکی، ساده و عاشق، خدمتکار ارباب پسری از جنس سنگ و انتقام اما مهربون، حالا این دختر قصه عاشق پسر قصه مون میشه و زمانی که ارباب متوجه میشه حالا چی در انتظار این دو نفر است.…
قسمتی از متن رمان:
من پسری از جنس آتـشم، پسری که میسوزاند و خاکستر میکند، پسری که رحم ندارد و در قلبـش چیزی جز سنگ نیست، هرگز درمقابل من دوام نخواهی آورد، و من دختری از جنس آبم، دختری که قـلبـت را در دسـت دارد و با یک قطــره آتشت را خاموش میکند و حتی اگر اراده کند تو را عاشق می کند. تو در مقابل من هیچ توانی نخواهی داشت. عـشــق تنها برای انسان ها نیست تمام موجودات هستی قلب دارند و می توانند عاشق شوند اما سوال اینجاســـت ڪہ عشق آن ها چگونه خواهد بود؟؟؟
یسنا، یسنا بیا، دوباره رحیم افتاده به جون یکی تو رو خدا بیا.
_باز چی شده؟ من حوصله کل کل کردن با اون دیو دو سرو ندارم...
دوشنبه 23 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بیگانگان در خانه

رمان کافه لیبرتی

رمان تب آغوش سرد

رمان سکوت یک تردید

رمان قرار انتقام

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی