دانلود رمان میگر و زن دیوانه

دانلود رمان میگر و زن دیوانه

نویسنده: جورج سیمنون
مترجم: نجمه طباطبایی
خلاصه ای از داستان رمان:
پيرزني است به نام “آنتوان دكارامه” به تنهايي در يك آپارتمان زندگي مي‌كند. روزي آنتوان به اداره پليس مي‌رود و ضمن بيان وضعيت زندگي خود، اظهار مي‌كند كه اثاثيه منزلش در غياب او جابه‌جا مي‌شود. او معتقد است كه گاهي اشخاص مرموزي او را تعقيب مي‌كند . “ميگر” ( فرمانده پليس) پس از اطلاع از اظهارات پيرزن، تصميم مي‌گيرد كه به او كمك كند، اما يك روز وقتي براي ملاقات مادام دكارامه منزل خود را ترك مي‌كند، با صحنه قتل پيرزن مواجه مي‌شود...
قسمتی از متن رمان:
یک روز زیبا در ما مه حدود ساعت ده بود که سرپاسبان "پیکو" در کنار در ورودی اداره مرکزی پلیس به نگهبانی ایستاده بود. دوست قدیمی اش لاتوئیل هم در طرف دیگر همان در ایستاده و عابرین را تماشا میکرد. در آن ساعت روز پاریس زیر نور خیره ننده آفتاب مانند یک تابلوی زیبای رنگی درخشش خاصی داشت.
"پیکو" درست به خاطر نمی آورد که چه وقت متوجه آن زن شده بود، او زنی ظریف ریزاندام و سالخورده بود که ساق پاهای بسیار باریک او در اثر گذشت سالها کمی انحناء داشت.
کلا سفیدی سرش بود و دستکش نخی سفیدی هم بدستش و لباسی به رنگ خاکستری اندام او را میپوشاند. دیدن او اول برای "پیکو" بی اهمیت بود و به خاطر نمی آورد...
سه شنبه 23 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان کافه لیبرتی

رمان تب آغوش سرد

رمان سکوت یک تردید

رمان قرار انتقام

رمان ارباب زاده مغرور من

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی