دانلود رمان زندگی همچنان در جریانه

دانلود رمان زندگی همچنان در جریانه

نویسنده: سمیرا نظری
خلاصه ای از داستان رمان:
سرگذشت دختری به نام ترگل که بخاطر شرایط نا بسامانی که وجود داره سختی های زیادی میکشه و اما اتفاقاتی براش رقم میخوره که تو برهه ای از زندگیش درمونده تر از همیشه میشه اما اگه با هرسقوطی زندگی معنی خودش رو از دست میداد که هیچ سرآغازی برای خوشبختی نبود....
قسمتی از متن رمان:
اوایل وقتی کوچیک بودم باگریه کردن سبک میشدم اما حالا دیگه گریه ام سبکم نمیکنه.
من ترگلم دختر کوچیکه عبد مفنگی و خواهر ابی دست کج اینا صفتایی بود که پسرای محله وقتی پاپیچم میشدن و محلشون نمیذاشتم میگفتن و با کلمه کلمه از حرفاشون خردم میکردن. حرفایی که دروغ نبود تهمت نبود عین واقعیت بود و من محکوم به بودن در کنار خانواده ای بودم که از خانواده فقط اسمش رو به یدک میکشیدن و برای خماریشون حاضر به هرکاری بودن.
زندگی دو تا خواهر دیگمم بهتر از من نبود اون بیچاره ها هم با یکی بدتر از اینا به اجبار ازدواج کردن آخه کسی که سرش به تنش بیارزه که سراغ همچین خانواده ی درب و داغونی نمی یاد.
حسرت خیلی چیزا به دلم موند مثل ادامه تحصیل با اینکه درسم خیلی خوب بود و همیشه شاگرد اول میشدم اما پدرم اجازه نداد بیشتر از اول دبیرستان ادامه بدم میگفت: تاهمین جاشم زیادی خوندی دخترو چه به درس خوندن .
اما باتمام این چیزا سعی میکردم کنار بیام تا اینکه پدرم تصمیم گرفت منو به ممد دلال بده بهتر بگم منو در ازای یک زندگی راحت و بدون خماری بفروشه به کسی که برای پول دست به هر کاری میزنه. وقتی شنیدم کم مونده بود سکته کنم ....
شنبه 28 اسفند 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان ارباب زاده مغرور من

رمان میگر و زن دیوانه

رمان باشد برای وقتی دیگر...

رمان تابستان 80

رمان همه سهم من از دنیا رو بگیر

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی