دانلود رمان تو قلب مني

دانلود رمان تو قلب مني

نویسنده: ریحانه نوروزی
خلاصه ای از داستان رمان:
رمان در مورد دختری دانشجو هست که عاشق پسری به نام مرتضی میشه و این موضوع پر از حوادث جالب و خواندنی هست و …
قسمتی از متن رمان:
واو چه صبح دل انگیزی، چه آسمان پاکی وچه خورشید درخشانی چرا کتابی شد اینقدر؟ بیخیال از سر جام بلند شدم امروز هم یکی از روزای چرت و مزخرفه، اه.
همون جور که پتو رو تا میزدم، چشمم خورد ب سوسک سیاه براقی که سعی داشت خودشو از پنجره بندازه پایین خورد؛ عین این منگلا لبخندی زدم و گفتم: اقور بخی؛ جایی تشریف میبری؟
دیدم جوابی نداد دوباره گفتم: فهمیدم میخای خودکشی بکنی یه خورده خیره نگاش کردم؛ تازه موقعیتو درک کردم که این سوسکه یه جیغ خفه کشیدم و خودمو پرت کردم گوشه ی تخت.
همچنان داشتم جیغ میزدم که یهو در باز شد و مامان با قابلمه وارد اتاق شد. پشت بندش بابا با یه لقمه ی گنده که سعی داشت به زور بچپونه تو دهنش وارد شد؛ وقتی بابا رو دیدم ناخودآگاه یه لبخند آمد رو لبم و گفتم: بع بابا جون؛
لبخند پهنی زد و گفت: چطوری دخترم...
پنج شنبه 3 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان زندگی همچنان در جریانه

رمان یک شروع ساده

رمان تلنگر سیاه

رمان شرق بنفشه

رمان دیوانه در شهر

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی