دانلود رمان یک قدم تا یاد تو

دانلود رمان یک قدم تا یاد تو

نویسنده: سحر مرزبان
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان دردها و غم هاست، رازها و معماها، دختری از تبار زخم، مسیری که زندگی براش تعیین میکنه و همراه با خودش میبره، پسری از تبار سنگ و انتقام، مسیری که خودش به زندگیش تحمیل میکنه و رازهایی برملا میشه که به داستانمون هیجان میبخشه.
ولی اینها دلگرمی برای او محسوب نمیشد زیرا سحر به هیچکدام از آنها علاقه خاصی نداشت فقط دوسشان داشت همین. تمام زندگی اش در مادرش خلاصه میشد ...
قسمتی از متن رمان:
با حس سرگیجه چشمانش را باز کرد، سیاهی مطلق بود، به چشمانش بیشتر فشار آورد تا بهتر ببیند وهمینطور به مغزش فشار آورد که چیشده؟ تمام حس های پنج گانه اش به کار افتاد صدای شیون و گریه از هرجای خونه به گوش میرسید با دیدن سیاهپوشی خاله اش همه چیز برایش تمام شده به حساب اومد مثل فشنگ از تخت پایین پرید، مثل گنجشک زیر باران مانده میلرزید شاید ازغم، شاید از ترس بی کسی، با هق و هق به زور به پای خاله اش افتاد تیدا سعی کرد.
سحر را از پایش جدا کند ولی مگر میتوانست؟
-سحر عزیزم پاشو قربونت برم.
تیدا هم دست کمی از حال سحر نداشت دردانه خواهرش الان زیر خروارها خاک خفته است.
_خاله تورو خدا. مامان کو؟
هق هقش دل سنگ را هم آب میکرد.
_خاله فداتشه پاشو اینجوری نکن با خودت ...
یک شنبه 6 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان شرق بنفشه

رمان دیوانه در شهر

رمان تو قلب مني

رمان شاید کسی شبیه من

رمان حس مات

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • فاطمه
  • دوشنبه 96/1/7

خیلی فشنگه لایکککککککککک فصل دومش کی مییاد

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی