دانلود رمان سکوت بی پروا

دانلود رمان سکوت بی پروا

نویسنده: الف. کلانتری
خلاصه ای از داستان رمان:
روزهای خوبی را میگذرانی، میخندی، شادمانه به گردش میروی، خوشحالی، همه چیز داری اما یک شب بعد از روزهای خوبت، معشوقه ات دیگر دوستت نخواهد داشت و تو چقدر به یاد من که عاشقت بودم اشک میریزی چقدر حسرت میخوری و چقدر دلت برای کسی که دوستت داشته باشد تنگ میشود! یک چیز را میدانی؟ تازه میفهمم "معشوقه" بودن از"عاشق" بودن خیلی بهتر است و من معشوقه ای هستم که دیگر عاشقت نیست اما واژه به واژه ی عشق را عاشقی میکند...
قسمتی از متن رمان:
وقتی کسی را پیدا کردی که روحش عمیق تر از آن بود که در عمق کم شنا کند، دلیلی برای بغض چشمانش نباش.
وقتی هنوز تکلیفت با دلت معلوم نیست، دوست داشتن را به گند نکش.
تنها چیزی که از آدمی برایت می ماند، اعتمادش است؛ که تاوان شکستنش می شود خوره و می ماند در جان و دلت! که حسرت نبودنش بیزارت میکند از تمام دوست داشتن های غیر از او.
اویی که آمد، اویی که ماند؛ اویی که راندی اش از خود…!
****
به نام او
سه شبه دلمو دخیل بستم به مهربونیش، که شاید یه نگاه بندازه.
با دل پر اومدم که خالی روونم کنه.
منی رو که صدام در نیومد، ناله نزدم، به روم نیاوردم که چطور گند زدن به زندگی و اعتقاد و باورای دخترونه م!
الان اینجام زل زدم بهت.
مگه حواست به همه نیست؟؟؟
تو که بودی وقتی دل دل کردم واسه داشتنش و ...
دو شنبه 7 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان دیوانه در شهر

رمان تو قلب مني

رمان شاید کسی شبیه من

رمان حس مات

رمان یک قدم تا یاد تو

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی