دانلود رمان مردی که در غبار گم شد

دانلود رمان مردی که در غبار گم شد

نویسنده: نصرت رحمانی
خلاصه ای از داستان رمان:
مهم ترین و مشهورترین اثر منثور رحمانی رمان «مردی که در غبار گم شد» می باشد. این رمان که ابتدا به صورت پاورقی چاپ می شد سرانجام در سال ۱۳۳۶ به شکل کتاب منتشر و کمی بعد به زبان انگلیسی ترجمه شد.
درباره نویسنده:
آه! که مرا کشته‌اند تازه برایم جشن تولد گرفته‌اند تازه می‌گویند خوب شعر می‌گوید. من مردی هستم که خنجری در سینه‌ام فرو کرده‌ام تا مردم خون را ببینند و بدانند رنگ سرخ یعنی چه. ولی مردم از هم می‌پرسند آیا این مایعی که از زخم سینه‌ی این مرد برون می‌ریزد خون است؟ ای کاش آن‌ها می‌دانستند که آری این چکه‌ها خون است و خون سرخ است. من به همین راضی بودم....
پنج شنبه 10 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان شاید کسی شبیه من

رمان حس مات

رمان یک قدم تا یاد تو

رمان سکوت بی پروا

کتاب دره وحشت

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • معصومه
  • پنجشنبه 96/1/10

سایتتون خیلی خوشگل شده. تبریک

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی