دانلود رمان گمشده

دانلود رمان گمشده

نویسنده: سوگند موسوی
خلاصه ای از داستان رمان:
تينا دختري تنها و سرخورده كه مجبور به ازدواج با یه پیرمرد میشه ولی این وسط اتفاقایی میفته که باعث ميشه مسير زندگي تينا عوض بشه و راز هايي از زندگيش براش رو بشه كه سالها ازش پنهون بوده ...
درباره نویسنده:
پیرزن با عصبانیت در حال جمع کردن خرده شیشه ها بود و زیر لب غر میزد.
_ این لیوان چرا اینجا بود دختره دست و پا چلفتی عرضه نداری یه لیوان رو سرجاش بزاری، بدرد هیچ کاری نمیخوری فقط بخور بخواب، سود که نداری ضرر هم هستی، اون بابای خیر ندیدت هم اینجوری بود مرد. رفت راحت شد تویه نکبت رو گذاشت واسه من دلمو به چیت خوش کنم اون عمه هاتم که خدا ازشون نگذره معلوم نیس کجای این دنیان.
تینا با ناراحتی سرشو پایین انداخت و به غرغرای مادر بزرگش گوش کرد. پیرزن ادامه داد:
_ بهت میگم زن این اوس محمود شو. زن داره که داره اشکال نداره که، تو میشی سوگلی این فیلمای ترکی رو ندیدی همشون صدتا زن دارن طرف پولداره هم تو راحت میشی هم من از شرت.
تینا با ناراحتی گفت: خانم جون من زنش نمیشم هزار بار
خانم جون جارو رو انداخت و نگاهی با غضب به تینا انداخت و گفت: خیلی بیجا میکنی مگه دست خودته، همین که من میگم.
تینا با ناراحتی دوید سمت اتاقش پاهاشو بغل کردو شروع کرد به گریه کردن اینقدر گریه کرد که خوابش برد.
با درد شدیدی که تو گردنش حس میکرد از خواب بیدار شد. گردنش خشک شده بود.
به ساعت نگاه کرد ساعت ۱۱ شب بود ...
یک شنبه 20 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان موزه بی گناهی

رمان زندگی یادت نره

رمان سدی بر اقیانوس آرام

رمان ماجرای عمارت ابی گرینج

رمان عشق یا مسئولیت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی