دانلود رمان ارباب

دانلود رمان ارباب

نویسنده: baroon12
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان در زمان ارباب و رعیت روایت شده که درباره دختری به نام گلبرگ هست که پدر و مادرش را از دست داده و در خانه ارباب کار میکند اما با برگشت تک پسر ارباب از تهران سرنوشت اتفاقاتی رو برای این دو رقم میزند ...
درباره نویسنده:
نگاهی به نون ها می اندازم، همشون برشته و طلایی شدند، راضی از کارم لبخند میزنم، کمرم را صاف میکنم و دستی بهش میکشم تا از خشکی دربیاد.
-گلبرک، گلبرگ، کجایی دختر؟
-خاله جان کنار تنورم.
خاله خدیجه نفس نفس زنان اومد داخل ایوان.
-دختر جان اینجا چه کار میکنی؟ برو دم در، همه اونجان، الانه که پسر ارباب برسه...
چهار شنبه 23 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان سدی بر اقیانوس آرام

رمان ماجرای عمارت ابی گرینج

رمان عشق یا مسئولیت

رمان گمشده

رمان جنایت در کریسمس

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • محدثه
  • پنجشنبه 96/1/24

بدنیست

  • شیما
  • دوشنبه 96/4/12

عالی بود

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی