دانلود رمان عروس فراری

دانلود رمان عروس فراری

نویسنده: sedna.z
خلاصه ای از داستان رمان:
پدر ومادر بهار توافقی تصمیم به جدایی از هم می گیرن، با آنکه می دانستند موجودی در شکم حوریه، مادر بهار درحال رشد است.
ازیک دیگر جدا می شوند وبعد چند ماه از اون طلاق مادر بهار می فهمه اون جنین یک دختره. الان که جنسیت بچه را می دانست او را بیشتر ازپیش دوست می داشت. به همین دلیل پیش برادرش رضا میرود و اونجا زندگی می کند. دختر اوبه دنیا میاید ولی متاسفانه خودش پا به دنیای ابدیت می گذارد واین دختر پیش دایی خود زندگی می کند. او بسیار وابسته به دختــردایی خود میشود و رها را همچون خواهر دوست می دارد.
سنش که بیشتر میشود اتفاقاتی اطرافش میافتد.رها بی احتیاطی می کند. که پای بهارهم وارد آن ماجرا می شود.
قسمتی از متن رمان:
فشاردستش روی کمرم بیشتر شد:
_می دونستی خیلی زشتی؟
نگاهی بهش انداختم:
_نه که تو خیلی خوشگلی.
چشمش رو چرخوند:
_به نظرت این دخترا که اینجا نشستن من رو دارن نوش جان می کنن یا دارن از جنابعالی تعریف می کنن؟
شونه بالا انداختم و دستم رو روی شونش گذاشتم باناخنام فشاری روی شونش ]وردم:
_عزیز دلم شما رو دارن نوش جان می کنن. اگه خیلی مشتاقید من الان این لباس مسخره رو از تنم درمیارم و تن یکی از این اجنبی هامی کنم؟ هووم! نظرت چیه آقای خودشیفته؟ ابرویی بالا انداخت:
_اون زبونت رو من کوتاه می کنم ...
شنبه 26 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان عشق یا مسئولیت

رمان گمشده

رمان جنایت در کریسمس

رمان ارباب

رمان دلمو برگردون

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی