دانلود رمان وحشی اما دلبر

دانلود رمان وحشی اما دلبر

نویسنده: مهلا علی راد
خلاصه ای از داستان رمان:
اگر خاندانم نفرین شده، اگر انگشت نمای خاص و عام شدیم، اگر پدرم زنا کار بوده، اگر مادرم خیانتکار بوده، اگر برادرم از دوری یار در خیابان ها نفس های آخرش را کشید، غمی نیست، اندوهی نیست، زجری نیست، دردی نیست، اما، خواهرم را، پاره ی تنم را، تنها دلیل زندگیم را، وجودم را، نابودش کرد، پر پرش کرد، دلش را شکست و او را گرفتش از من، از منی که جنسم از سنگ است، از منی که بی احساس تر از آهنم، از منی که سنگدل تر از شیطانم…
قسمتی از متن رمان:
نگاهی به بچه های توی زمین انداختم، دایره ای زده بودن و در حال انجام تمرینات سبک آخر بودن، میدونستن تمام حرکاتشون زیر نظر منه برای همین جز صدای کمک مربیم که حرکات رو توضیح میداد حرف دیگه ای زده نمیشد. صدای سارا کمک مربیه اولم رو که اهل هامبورگ بود از کنار گوشم شنیدم:
_بهترنبود یه مدت استراحت میکردی؟
برگشتم نگاهش کردم، در حالیکه سعی میکرد چشماش رو ازم بدزده گفت:
_شنیدم تو ایران رسمه وقتی کسی میمیره براش چهلم میگیرن و تو هم که بزرگترین دختر... نزاشتم حرفش رو کامل بزنه، برگشتم دوباره به تمرین بچه ها نگاه کردم و خیلی خشک گفتم:
_واسه ی همون روز بلیت گرفتم.
_ولی آقای کازان که گفتن میتونی از فردا بری، چرا اینکار و میکنی شینا؟ صداش پرتردید شد و با کمی مکث ادامه داد:
_تو با خونوادت مشکل داشتی؟
لبام رو تر کردم، دستم رو تو جیب شلوارک ورزشیم فرو بردم و به سمت بچه ها حرکت کردم، با چشم به مهرسا تنها بازیکن ایرانیه تیم که خودم به اینجا آوردمش اشاره کردم...
یک شنبه 27 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان گمشده

رمان جنایت در کریسمس

رمان ارباب

رمان دلمو برگردون

رمان عروس فراری

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • امیرعباس
  • سه شنبه 96/1/29

آخرش اصلا معلوم نبود چی شد

  • sadiqe
  • دوشنبه 96/8/22

جلد دوم داره؟ چرا انگار کامل نبود لطفا اگه ادامه داره بذارین

  • ra
  • جمعه 96/9/24

chera kamel nis ??? lotfan age jelde dg dare bezarid

  • شنبه 96/12/26

این رمان عالی ترین رمانی بود که خوندم

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی