دانلود رمان عروسک سرامیکی

دانلود رمان عروسک سرامیکی

نویسنده: نازی نجمی و زهرا بهار
خلاصه ای از داستان رمان:
برای باقی ماندن بودن را انتخاب کرد، بودنی که نهایتش رفتن بود، خورد شدن، شکستن را از یاد نبرد و آنچنان گره خورد با بند بند زندگیشان، که آنها نیز از یاد نبرند، روزی افسونش شدند و از دست دادند افسونهایش را ...
قسمتی از متن رمان:
صدای آرام آهنگ اسباب بازی در میان سقف آبی آسمانی و دیوار های سبز چمنی میپیچید، بین ماه و ستاره ها چرخ می زد و با صدای نرم و لطیفی روی گوش های کوچک بند انگشتی بچه مینشست.
_لالایی بخون ستاره ، آروم بشم دوباره ...
دختری با دامن کوتاه دست هایش را بالای سرش نگه داشته بود و روی صفحه بیضی رنگ می چرخید و دوباره برمیگشت سر جای اولش و به اندازه ی چند ثانیه طول می کشید تا دوباره بچرخد.
نور صورتی روی بدنه ی اسباب بازی، روی دیوار تصویر سایه ی دختر رقصان را می انداخت...
پنج شنبه 31 فروردین 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان عروس فراری

رمان وحشی اما دلبر

رمان امشب اشکی میریزد

کتاب گرفتار

رمان باتلاق خیال

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی