دانلود رمان آسمانی ها

دانلود رمان آسمانی ها

نویسنده: مهتاب 22
خلاصه ای از داستان رمان:
فرشته و هما دو دوست بسیار صمیمی هستند.که فرشته و هما که حضور وحید در زندگی شان، تاثیر عمیقی بر سرنوشت هر سه نفر می گذارد…که داستان جالبی را رقم زده اند.
قسمتی از رمان آسمانی ها :
سینی چای را در دست گرفتم و با اخمهای در هم گره کرده به سمت اتاقی که فرشته و وحید و تورج داخلش سرگرم صحبت بودند، به راه افتادم. دو هفته از مرگِ اعظم خانوم می گذشت و آمده بودم به فرشته سر بزنم و دست بر قضا تورج هم اینجا بود. سعی کردم به خاطر فرشته هم شده حفظ ظاهر کنم. نفس عمیق کشیدم، به یک قدمی اتاق نرسیده بودم که صدای پچ پچ فرشته را شنیدم:
-من نمی خوام تو مادرتو آواره کنی
صدای وحید به گوش رسید: -مادرم آواره نمیشه، میره پیش خواهرم ویدا،
-سر پیری زنه رو می خوای سربار خونه ی خواهرت کنی؟
-خانومم، عزیزم چاره نداریم، باید از یه جایی شروع کنیم،
با شنیدن کلمه ی “خانومم” برای چند ثانیه چشمانم را بستم
-تو مگه قرار نبود بری تو یه شرکت برای کار؟ دیگه خونه فروختن و شرکت زدن چیه وحید؟
-فرشته اون کار کنسل شد، مجبورم شرکت بزنم، مامان راضیه، بخدا سر یه سال دوباره براش خونه می خرم
-تو چجوری سر یه سال برای مادرت خونه می خری؟ مگه یه شرکت نو پا چقدر درآمد داره؟
-چاره ای ندارم
-خوب، پس بیا این خونه ی ما رو بفروش،
صدای وحید کمی بالا رفت، گوشهایم تیز شد:
-چی؟ خونه ی پدری تو رو بفروشم؟ زشته فرشته، پدرت هنوز اینجا زندگی می کنه، این خونه مال اونه، می خوای یه عمر دلخوریِ پدرت پشت سرت باشه؟ اصلا از این حرفت خوشم نیومد ....
سه شنبه 25 خرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان چادرت را میبویم

رمان سیگار شکلاتی

رمان مهر و موم شده با عشق

رمان آن سالها

رمان آرام در تنهایی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی