دانلود رمان نوای شب

دانلود رمان نوای شب

نویسنده: سارا سلیمانی
خلاصه ای از داستان رمان:
نوا دختره شیطونی که یه شب تو شهربازی دلش برای امیر، کسی که چند وقتی باهاش سر جنگ افتاده میلرزه و ...
قسمتی از متن رمان:
_چرا منو نگاه میکنی تو؟ برو دیگه.
مانا: خوب کجا برم؟
_نمیدونم، فقط تند برو
مانا به ماشین سرعت داد، جوری که 206 قرمزش تو خیابون ها پرواز میکرد خداروشکر ترافیکم نبود حدود یک ساعت و نیم بعد منو مانا توی پاساژ خفن تو نیاوران مشغول دید زدن مغازه هایی بودیم که برق تجملاتشون هر بینده ایی رو جذب خودش میکرد.
مانا: نوایی ببین میتونی یه لباس شیک واسم پیدا کنی یا عرضه نداری؟
نوا: من واسه خودم انتخاب کنم هنر کردم، خبر مرگم ترم سه هم تموم شد یه نره خر نتونستم تور کنم و خودمو بهش غالب کنم بزار توی این مهمونی که بچه پولدارا هستن ببینم میتونم یه کروکدیل پیدا کنم.
مانا: هاهاهه حالا چرا کروکدیل جیگرم، شما باید پرنس پیداکنی پرنـــــس
بلند خندیدم و گفتم: من به کروکدیلم راضیم جونه تو.
بعده یکساعت مانا یه لباس دکلته قرمز که تا زانوهاش بود خرید و دوتا مغازه بعدشم من یه پیرهن کوتاه مشکی که روش با حریر خیلی شیک تزئین شده بود خریدم خوبیمون همین بود جفتمون شیک پسند بودیم ولی سخت پسند نبودیم بخاطر همین مجبور نبودیم شیش ساعت خیابون های پاساژو متر کنیم.
از پاساژ که خارج شدیم مانا گفت: نوا بریم یه چیزی بخوریم؟
_بیا بریم خونه ما زی زی جونم غذا پخته.
دیگه نزدیکای غروب بود که مانا بند و بساطشو جمع کرد و بعده ماچ و بوسه و خدافظی شَرِشو کم کرد و شب موقع ...
شنبه 9 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

کتاب شب ملخ

رمان حریری به عطر یاس

رمان کوری

رمان تقابل

رمان عاشق

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی