دانلود رمان دلنواز عشق

دانلود رمان دلنواز عشق

نویسنده: مریم پیران
خلاصه ای از داستان رمان:
و ترانه زندگی می خواند، عشق نسیمی است ملایم و دلنواز، که در یک صبح دل انگیز بهاری، شکوفه ها و گلهای رنگارنگ را میرقصاند!
دختری از جنس غم، دختری که تو سن نه سالگیش مادرش رو از دست میده و از اون به بعد نامادری جای مادرش و میگیره. دختر غصه ی ما از سن نه سالگیش به بعد به جای محبت پدر با کینه بزرگ میشه و البته تو این ماجرا نامادریش هم بی تقصیر نیست.
و پسر شکست خورده ی قصه، پسری که روزگار ازش مرد مغرور ساخته.
حالا سرنوشت این دو شخصیت رمانمون چی میشه؟
آیا پسر قصه که به خودش قول داده دیگه عاشق نشه سر قولش میمونه؟
...
باصدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم کش و قوسی به بدنم دادم و پاشدم. دست و صورتم وشستم و بعدش رفتم واسه صبحانه.
وارد آشپزخونه شدم که اول صبحی ریخت نحسش رو دیدم بدون توجه به اون به بابام زیرلبی سـلام دادم که با تکون دادن ســرش جوابم رو داد. داشتم صبحونم رو میخوردم که سوگلی خانواده با خواب آلودگی و غرغر وارد آشپزخونه شد.
دل اسا: اه اصلا من نخوام برم مدرسه کی و باید ببینم هان؟
مهرانه: سلام به روی ماهت دختر قشنگم.
با لحن لوسی گفت:
دل اسا: سلام بابایی، سلام مامانی.
بابا: سلام دختر بابایی صبحت بخیر.
با لحن مهربونی گفتم: سلام صبحت بخیر دل اسا جان.
پشت چشمی برام نازک کرد و گفت:
دل اسا: علیک تو چرا هنوز نرفتی؟
ســعی کردم صــدام به خاطر بغضی که به خاطر این حرفش توگلوم نشـسـت لرزشی نداشته باشه.
-دیگه داشتم میرفتم عزیزم.
دل اسا: خوشحال میکنی مارو، سعی کردم اشکام نریزه سریع از جام پاشدم و اومدم بیرون به محض اینکه رفتم تو اتاقم بغضم شکست، ای خدا تا کی باید این رفتارهارو تحمل کنم؟ چرا جونمو نمیگیری؟ ...
یک شنبه 10 اریبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان حریری به عطر یاس

رمان کوری

رمان تقابل

رمان عاشق

رمان نوای شب

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی