دانلود رمان پس باد همه چیز را با خود نخواهد برد

دانلود رمان پس باد همه چیز را با خود نخواهد برد

ویسنده: ریچارد براتیگان
ترجمه: حسین نوش آذر
خلاصه ای از داستان رمان:
راوی داستان مرد چهل و دو ساله ای است که دارد خاطرات کودکی خودش را به صورت گذرا مرور می کند. دوران کودکی او در زمان بعد از جنگ بوده زمانی که همه کودکان به آسانی تفنگ حمل می نمودند. پسر داستان یک روز تصمیم می گیرد به جای همبرگر یک بسته فشنگ برای تفنگش بخرد و این امر همه کودکی او را تحت تاثیر قرار می دهد.
این رمان اخرین کتاب ریچارد براتیگان هست که دو سال قبل از مرگش اون را منتشر کرده ……کتاب خیلی با دو کتاب دیگر براتیگان ( صید قزل آلا و در قند هندوانه ) تفاوت دارد . این کاملا یک داستان است با یک چهارچوب مشخص و یک روند واضح. نشان دادن تاثیرات جنگ در زندگی بچه ها به صورت خیلی خلاصه در یک رمان کوچک . ...
قسمتی از متن رمان:
بعدازظهر اون روز هنوز نمی دونستم که کره ی خاکی منتظره که فقط چند روز بعدش بشه یک گور. حیف که نتونستم فشنگ رو قاپ بزنم و به لوله تفنگ کالیبر بیست و دو برش گردونم که چرخ زنون خودش رو به خشاب برسونه و خود به خود سر پوکه بشینه، طوری که انگار هیچ وقت شلیک نشده باشه و حتی هیچ وقت توی خشاب نذاشته باشندش.
اگر می شد فشنگ می رفت کنار، کنار چهل و نه خواهر و برادر دیگه اش توی قوطی فشنگ ها، اگر قوطی فشنگ ها، آروم و مطمعن در قفسه دکان اسلحه فروشی قرار می گرفت، و اگر می شد که در اون بعد از ظهر بارونی ماه فوریه از کنار مغازه اسلحه فروشی می گذشتم و هرگز پام رو توی ایم مغازه نمی گذاشتم.
اگر من اون روز به جای فشنگ هوس یه ساندویچ همبرگر می کردم. آخه، درست کنار مغازه اسلحه فروشی یک اغذیه فروشی هم بود... ...
چهار شنبه 13 اردبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان عاشق

رمان نوای شب

رمان دلنواز عشق

رمان میرامار

رمان مسلخ روح

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی