دانلود کتاب جهانی بدون فقر

دانلود کتاب جهانی بدون فقر

نویسنده: دکتر محمد یونس
خلاصه ای از داستان رمان:
دکتر محمد یونس، دکترای رشته اقتصاد از کشور آمریکا، در این کتاب تمام جزئیات موفقیت خود را در ایجاد بانک گرامین برای مبارزه با فقر در کشورش بنگلادش شرح می دهد. بانک گرامین با ایده پرداخت وام های کوچک به خانواده ها و زنان فقیر برای گذراندن زندگی شان تشکیل شده و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است تا اینکه امروزه پس از گذشت سه دهه، مبحث وام‌های خرد به یکی از مباحث مهم ادبیات توسعه تبدیل شده است.
یونس به خاطر فعالیت هایش در راستای مبارزه با فقر جایزه صلح نوبل سال 2006 را از آن خود کرد چرا که وی نیز همانند بسیاری دیگر معتقد است که تا فقر هست، صلح در دنیا حکم فرما نخواهد شد...
قسمتی از متن رمان:
به دلیل موفقیت بانک گرامین، موسسه ای که برای اعطای وام های خرد در ارائه خدمات مالی به زنان فقیر در بنگلادش تاسیس کردم، خیلی اوقات من برای صحبت با گروه هایی که علاقمند به بهبود وضعیت زندگی زنان بودند دعوت می شدم. در اکتبر 2005 قرار بود در کنفرانسی از این قبیل در شهر دویل فرانسه در 90 مایلی شمال پاریس شرکت کنم و همچنین قرار بود برای سخنرانی در مدرسه عالی مطالعات تجاری پاریس که یکی از مدارس برجسته تجارت در اروپا است به پاریس بروم و لقب استادافتخاری آن دانشگاه را دریافت کنم.
چند روز قبل از سفرم به فرانسه، فراک ریبود رئیس و مدیر عامل دانون نامه ای به هماهنگ کننده برای من در پاریس فرستاده بود حاوری این پیام که ...
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان پس باد همه چیز را با خود نخواهد برد

رمان مالون می میرد

کتاب قلعه کارپاتها

رمان گاوهای آرزو

رمان بازی قدرت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی