دانلود رمان برای من بخون، برای من بمون

دانلود رمان برای من بخون، برای من بمون

نویسنده: هاوین امیریان
خلاصه ای از داستان رمان:
رمان برای من بخون برای من بمون ، داستان زندگی یه دختر نوزده ساله به نام عاطفه است که عشق شدید و عجیبی به یک خواننده داره. تا اینکه یک روز اتفاقی از قاب تلوزیون برق حلقه ازدواج رو تو دست خواننده محبوبش میبینه و بعد متوجه میشه که همون روز، روزه عقد اون خواننده بوده .
تا اینکه توی یه شب فوق العاده، قشنگترین و زیباترین اتفاق زندگی عاطفه با یه تلفن رقم می خوره.
قسمتی از متن رمان:
صدای خنده خدا را می شنوی؟ دعاهایت را شنیده و به آن چه محال می پنداری می خندد.
بازم صداش تو گوشم پیچید. اصلا یادم رفت اومده بودم توی اتاقم که چیکار کنم. بدون معطلی سریع دویدم سمت تلوزیون توی هال. بازم میکروفون به دست داشت می خوند. بازم با این آهنگ جدیدش گل کاشته بود. زل زده بودم به صفحه تلوزیون. نه صدای دیگه ای می شنیدم نه چیز دیگه ای رو می دیدم، فقط خودش.
وقتی به خودم اومدم برق یه چیزی رو توی دستش دیدم. توجه نکردم. آهنگش تموم شد. چشمام خیس اشک بود. من کی گریه کردم که خودم نفهمیدم؟ با دستچاچگی اشکام رو پاک کردم و به بابام نگاه کردم. خداروشکر خوابیده بود ...
چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان مالون می میرد

کتاب قلعه کارپاتها

رمان گاوهای آرزو

رمان بازی قدرت

کتاب جهانی بدون فقر

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی