دانلود رمان شیطان در بهشت

دانلود رمان شیطان در بهشت

نویسنده: هنری میلر
ترجمه: بهاءالدین خرمشاهی
خلاصه ای از داستان رمان:
"شیطان در بهشت" روایتی است از رفاقت بی سرانجام "هنری میلر" با "کنراد موریکان" مردی از نسل روشنفکران و هنرمندان بزرگ اوایل قرن گذشته، کسی که برخلاف معاشرینش هیچ نشد و به هیچ جا نرسید، انگل و آواره و بی کاره ای که توجه دیگران را حق خود می دانست، و کتاب شرحی است که میلر از این رابطه می دهد.
قسمتی از متن رمان:
هدف من از نویسندگی، مستفر کردن واقعیتی بزرگتر است. من نه رئالیسم و نه ناتورالیست. من از زندگی می نویسم. از زندگی نوشتن فقط با به کار گرفتن عوالم خواب و سمبول های دیگر میسر است. من نویسنده ای هستم عمیقاً متافیزکی و استفاده ای که از حادثه ها و نمایش و تشبیه می کنم، بهانه ای است برای مطرح کرده مسائل عمیق تر.
من با پـورنـوگـرافـی مخالفم و با وقیح نویسی و هتاکی موافقم. بیشتر از هر چیز طرفدار تخیل و خیال بافی و آزادی هایی که خیالش را هم نکرده ایم، هستم. من تخریب را به نحو سازنده ای، کما بیش به شیوه ی آلمانی ها به کار می برم، اما همیشه به یک هماهنگی واقعی و صلح و سکوت درونی توجه دارم ...
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

کتاب قلعه کارپاتها

رمان گاوهای آرزو

رمان بازی قدرت

کتاب جهانی بدون فقر

رمان برای من بخون، برای من بمون

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی