دانلود رمان سیاه قلب

دانلود رمان سیاه قلب

نویسنده: نیلوفر صبوری
دختری از جنس احساس لطیف مغرور اما حساس پسری از جنس آتیش زیبا، مغرور و سطح بالا. گذشته ای که با آینده بازی میکنه. کلکل هایی که از سر غروره، عشقی که به وجود میاد از جنس اهنم باشی آب میشی باحرارت زیاد، دیگه آدم که احساس داره، عشقم برای خصوصیات آدم مثل حرارت زیاد غرور، حسادت، ناراحتی همه چیو از بین میبره…
قسمتی از متن رمان:
-داداش تویی؟ -داداش؟ -نه. وای خدا، باز دوباره همون کابوس لعنتی، به خدا دیگه خسته شدم، آخه تاکی باید پای این کابوس لعنتی بسوزم آخه ای خدا.
از تختم بلند شدم از عرق زیاد همه لباسام به تنم چسبیده، بلند میشمو لباسمو عوض میکنم میرم به سمت دسشویی تو حیاط خونه آبو باز میکنمو چند مشت آب سرد به صورتم میزنمو تو آینه زل میزم به دختری که با قیافه نزارش داره بهم دهن کجی میکنه.
موها خرمایی فرش شلخته دورش ریخته، پوست سفید اما بخاطر آفتاب سوختگی گندمی، ابرو های هشتیه دخترونه، چشمای درشت عسلیه روشن که به سبز میزنه، بینی متوسط گوشتی، لبهای قلوه ای گوشتالود، در کل دختری خشگل از تعریفای دیگرون.
اما به نظر خودش که نه زیبا بود نه شانس داشت.
آبو میبندم، میام بیرون، میرم تو اتاقو موهامو که تا کمر میرسه رو با کش جمع میکنم، میرم سمت آشپزخونه مامان ناهارو درست کرده. وای نه الان غورغورش شرو میشه.
-سلام مامان
-علیک سلام چه عجب؟
-خانوم خانوما بیدار شدن نترس همه کاراو کردم. به موقه بیدار شدی.
-اه مامان ترو خدا شروع نکن
صد بار گفتم ادم که دل خوشی نداشته باشه واسه چی صبح زود بیدارشه اخه ...
یک شنبه 24 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان بازی قدرت

کتاب جهانی بدون فقر

رمان برای من بخون، برای من بمون

رمان شیطان در بهشت

رمان همیشه تنها

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • نیلوفر
  • پنجشنبه 96/10/21

توجه⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡هر کس می خواد این رمان رو بخونه از بازار دانلودش کنه تمامی نسخه های دیگه توی تمامی وبسایت ها خرابه و اصلا به درد خوندن نمی خوره⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡از طرف نویسنده رمان

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی