دانلود رمان رودخانه وارونه

دانلود رمان رودخانه وارونه

نویسنده: ژان کلود مورلووا
ترجمه: آسیه حیدری
کتاب رودخانه وارونه که توسط ژان کلود مورلووا نوشته شده است. که با ترجمه ی آسیه حیدری به انجام رسیده است. و با جلد شومیز منتشر شده است. رویدادهای این اثر در زمانی رخ داده می باشد که هم اکنون امکانات سرنوشت حال وجود نداشت. دورانی که نه داخل بازیهای تلویزیونی و نه ماشینهای ایربگ دار و نه فروشگاههای بزرگ وجود داشته است. در آن موقع هیچ فردی نمی دانست تلفن همراه چه چیزی می باشد.ولی می دانست رنگین کمان پس از باران به چه صورت می باشد. مربای زردآلوی بادام دار هم وجود داشته است و شنا کردن نیمه شب. ولی هم هی مواردی که در حال واسه ی ما ارزشمند بوده در این داستان وجود نخواهد داشت.
قسمتی از متن رمان:
بقالی "تومک" در آخرین خانه ی دهکده بود. فروشگاه کوچک ساده ای که روی شیشه اش به رنگ ابی نوشته بود: بقالی. وقتی کسی در را هل می داد زنگی با صدای شادمانه دنگ دنگ میکرد و تومک با پیش بند خاکستری بقالی اش جلو ی او ظاهر می شد. تومک پسری بود با چشم های رویایی و بدنی استخوانی که نسبتا بزرگتر از سنش به نظر می رسید. شرح دادن جزییات چیزهایی که در این بقالی فروخته می شد کار بیهوده ای است. گفتنش از یک کتاب هم بیشتر می شود و تنها یک کلمه می توان گفت: "همه چیز" ...
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان برای من بخون، برای من بمون

رمان شیطان در بهشت

رمان همیشه تنها

رمان سیاه قلب

رمان تب عاشقی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی