دانلود رمان بهادر

دانلود رمان بهادر

نویسنده: مریم معیدی
خلاصه ای از داستان رمان:
در مورد یه مرد جوون خودساخته هست که به عشق و عاشقی اعتقادی نداشته تا اینکه اونم یه روز عاشق میشه اون هم عشق در نگاه اول…
قسمتی از متن رمان:
صدای زنگ موبایل دوباره بلند شد. نمیدونستم چندمین بار بود، اما دیگه کم کم داشت می رفت رو اعصاب. گوشی رو از روی داشبورد برداشتم و نگاهی به مخاطب انداختم. اگه این یکی هم بی جواب می گذاشتم، می شد میس کال دهمی، این دفعه رکورد شکونده بود. از سرعت ماشین کم کردم و دکمه ی تماس رو فشار دادم.
الو، الو، الووو رییس صدامو داری؟ گوشی رو بی حوصله چسبوندم به گوشم و بی حوصله گفتم: آره دارمش، بگو ...
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان همیشه تنها

رمان سیاه قلب

رمان تب عاشقی

رمان رودخانه وارونه

رمان آبنبات چوبی

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • قاصدک
  • دوشنبه 96/7/10

عالی بود..یکی از بهترین رمان هایی بود که خوندم ..

  • Ava
  • پنجشنبه 96/8/25

چرا نصفش نیست؟؟؟اونجایی که بهادر دوغ و میخوره و میفته بعدش چی میشه؟؟؟

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی