دانلود رمان برگ زرد پاییزی

دانلود رمان برگ زرد پاییزی

نویسنده: بهناز گرگانی
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان راجبه زنی به نام دلرباست که فوبیا به انسان ها داره و توی بیمارستان اعصاب و روان بستریه. دقیقا زمانی که هیچ کس امیدی به بهبود دلربا نداشت، تیام که یه پسر دانشجوی روانشناسیه، وارد زندگیِ دلربا می شه …
قسمتی از متن رمان:
تنهای تنها در آن حیاط بی روح قدم می زند،
خسته تر از همیشه،
بی روح تر از همیشه،
و تنها تر از همیشه
نسیم ملایمی می وزید. از موهای دو طرف بافته اش چند تار بلند، روی صورت بی روحش پخش بودند که نسیم پاییزی آن ها را به رقص در میاورد.
صدای پرستار به گوش رسید که با مهربانی کاذبی گفت: عزیزم وقتت تمومه! باید بریم داخل هوا سرده.
بی هیچ حرکتی سر جای خود می ایستد.
پرستار به سمت او آمد و بازویش را با ملایمت و دقت تمام گرفت و او را به دنبال خود کشاند.
از پنجره ی طبقات بالا دکتر آنجا که پیرمردی مهربان و خنده رو بود، با افسوس به او می نگرید، دلش برای آن دخترک همیشه ترسان و غمگین، می سوخت، هر روش پزشکی و غیر پزشکی ای را امتحان کرده بود تا بتواند اندکی روی او نفوذ داشته باشد و از گذشته اش سر در بیاورد اما چه فایده؟ هیچ کدام از روش های این دکتر با تجربه، تا به حال نتیجه نداده است.
به سمت پرونده ی پزشکی دخترک رفت و محتوا را برای هزارمین بار خواند: دلربا ستایش فرزند رضا ۲۰ سالشه و دیپلم تجربی و بیوه!
بیماریش هم فوبیا نسبت به آدمهاست. سخت ترین نوع فوبیا. این بیمار عجیب ذهن این دکتر را مشغول کرده بود.
نفسی کشید و رفت تا دوباره شانسش را برای نفوذ روی این دختر، امتحان کند، به اتاق دخترک رسید، لبخندی زد. تقی به در زد و آن را آرام باز کرد و داخل شد.
با دیدن صحنه ای که می دید علارغم صورت خونسردش، بسیار تعجب کرده بود.
اتاق های دیوار که قبلا به رنگ سفید بود، الان پر از نقاشی های عجیب غریب بود ...
شنبه 30 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان سیاه قلب

رمان تب عاشقی

رمان رودخانه وارونه

رمان آبنبات چوبی

رمان بهادر

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی