دانلود رمان دختری در کوچه باغ خاطرات

دانلود رمان دختری در کوچه باغ خاطرات

نویسنده: اکرم مظاهری
خلاصه ای از داستان رمان:
زندگی دفتری از خاطره هاست خاطراتی شیرین خاطراتی مغشوش خاطراتی که ز تلخی رگ جان میگسلد یک نفر در شب تار یک نفر در دل خاک یک نفر همدم خوشبختیهاست یک نفر همسفر سختیهاست چشم تا باز کنیم عمرمان میگذرد و ز سر تخت مراد پای بر تخته تابوت گذاریم ماهمه همسفریم پدر خسته به راه مادر بخت سیاه سوگواران پسر و دختر تنها مانده عاشقانی که ز هم دور شدند دخترانی که چو گل پژمردند کودکانی که به غربت زدگی خفته در گور شدند ماهمه همسفریم تا ببینیم کجا، باز کجا چشممان بار دگر سوی هم باز شود...
تاریخ: یک شنبه 26 اردیبهشت 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان غیر منتظره

رمان دو منهای دو

رمان دالان بهشت

رمان آبی به رنگ احساس من

رمان مخاطب خاص من

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • دوشنبه 96/6/13

عالی و روان است . رستگاری

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی