دانلود رمان در حسرت یک هم زبان

دانلود رمان در حسرت یک هم زبان

نویسنده: فرزانه تقدیری
خلاصه ای از داستان رمان:
رمان در حسرت یک هم زبان یک داستان واقعی عاشقانه است. راجع به دختری دانشجو که با ورودش به دانشگاه مشکلات زیادی رو متحمل می شه و ماجرایی عاشقانه براش پیش می یاد. کتاب در حسرت یک هم زبان در مجله ی مادران نیز به عنوان داستان دنباله دار به چاپ رسید که مورد استقبال زیاد قرار گرفت. فرزانه تقدیری متولد ۱۳۶۴ اهواز می باشد …
قسمتی از متن رمان:
تا قبل از آشنایی ام با آریان کسی این قدر به من ابراز عشق نکرده بود نمی خواهم با این حرفها خودم را فریب دهم اما واقعا همین طور بود تا به حال چنین موردی برایم پیش نیامده بود. چند روزی بود که آریان با تلفن همراهم تماس می گرفت و می گفت:
-می خوام با شما صحبت کنم.
اولش به هیچ عنوان راضی نمی شدم اما او دست بردار نبود، دایم تماس می گرفت و خوسته اش را تکرار میکرد.
-ببینید خانم، من واقعا نیت بدی ندارم، فقط میخوام با شما صحبت کنم. چرا این قدر سخت میگیرید. خدا به شما دو تا گوش داده و روزانه صداهای زیادی رو می شنوین کمی هم حرف های یه آدم تنها رو بشنوین.
مثل بچه ها خواهش و التماس میکرد و میگفت: من فقط میخواهم با شما دردودل کنم. آن قدر زنگ زد و خواسته اش رو تکرار کرد که بالاخره یک روز طاقتم تمام شد و گفتم:
-خب میشه زودتر حرفاتونو بگید من مثل شما بیکار نیستم ...
یک شنبه 31 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان تب عاشقی

رمان رودخانه وارونه

رمان آبنبات چوبی

رمان بهادر

رمان برگ زرد پاییزی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی