دانلود رمان کوچه های بی کسی

دانلود رمان کوچه های بی کسی

نویسنده: مهرنوش
خلاصه ای از داستان رمان:
خیلی وقتا خیلی جاها دوست داری یه گوشه از خاطراتت رو برداری و بندازی دور، کوچک ترین خاطره ای از بین زندگیت که گوشه ی ذهنت جا خوش کرده. یه خاطره ی کثیف که آتیشش تمام زندگیتو بسوزونه. و هنوز اون آتیش تو زندگی من خاموش نشده، داره تمام وجودم رو به آتیش میکشونه.
و من هنوز دارم با اون خاطره زندگی میکنم. کاش بعضی از خاطره ها از ذهنت پاک بشن. فقط نیاز دارم به یه پاک کن، یه دفتر سفید، یه زندگی جدید یا شاید یه فراموشی ابدی.
قسمتی از متن رمان:
سحر رفت منم تلفن رو برداشتم و زنگ زدم به آقای شمس که یه مکان عالی واسه نقشه پیدا کنه. کیفم رو برداشتم و از اتاق زدم بیرون که صدای سحر رو شنیدم.
– یسنا وایسا منم بیام.
برگشتم و با اخم نگاهش کردم صد دفعه بهش گفتم تو محیط کار من رو به اسم فامیلی صدا کن اصلا نمیفهمه این بشر.
تا نگاه من رو دید یه لبخند زد که تا بنا گوشش باز شد، آمد کنارم که با نهیب بهش گفتم:
– جاوید
بعد از در دفتر زدم بیرون و دکمه اسانسور رو زدم.
دختره احمق نمیدونه من جلو اینا حساسم و نمیخوام این جوری حرف بزنه از پشت سر صداش رو شنیدم ...
چهار شنبه 3 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان بهادر

رمان برگ زرد پاییزی

رمان در حسرت یک هم زبان

رمان قاتل تاریکی

رمان تمنای وجودم

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی