دانلود رمان شاه شطرنج

دانلود رمان شاه شطرنج

نویسنده: P*E*G*A*H
خلاصه ای از داستان رمان:
گیرم که باخته ام !اما کسی جرات ندارد به من دست بزند یا از صفحه بازی بیرونم بیندازد .شوخی که نیست، من شاه شطرنجم! تخریب می کنم آنچه را که نمی توانم باب میلم بسازم .آرزو طلب نمیکنم، آرزو میسازم .لزومی ندارد من همانی باشم که تو فکر میکنی، من همانی ام که حتی فکرش را هم نمی توانی بکنی .زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد !زانو نمی زنم، حتی اگر تمام مردم دنیا روی زانوهایشان راه بروند !
مـــن زانــــو نمــی زنــــم...
قسمتی از متن رمان:
به صفحه شطرنج مقابلم خیره می شوم. سیاه این ور، سفید آن ور، انگشتم را روی سر وزیر می گذارم و لمسش می کنم. شطرنج یه بازی دو نفره ست که هر بازیکن، یه گروه مهره به رنگ سفید یا سیاه داره. سربازها را میچینم. در ابتدا که مهره ها چیده شدن، بازیکن سفید حرکت اول رو انجام میده و بعد بازیکن سیاه و به این ترتیب بازی رو ادامه می دن. چشمکی به شاه سفید میزنم. - مـــات؛ وقتیه که شاه کیش میشه و راه فرار نداره!...
پنج شنبه 4 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان برگ زرد پاییزی

رمان در حسرت یک هم زبان

رمان قاتل تاریکی

رمان تمنای وجودم

رمان کوچه های بی کسی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی