دانلود رمان کی عاشقت شدم

دانلود رمان کی عاشقت شدم

• نویسنده: مریم وقفی
خلاصه ای از داستان رمان:
یک دختر که با برادر و خواهر کوچکترش زندگی میکنه و وضع مالیشون ضعیفه پدر و مادرش فوت کردن تو این بین میفهمه فامیل پدریه پولدار داره و با پسر عموی خوشگل و مغرورش اشنا میشه و…
قسمتی از متن رمان:
از شرکت اومدم همینکه کلید و انداختم تو در رفتم حیاط صدای داد و هوارشون میومد. وای دوباره میلاد و النا دارن دعوا میکنن. رفتم تو و با داد گفتم: یه دوباره افتادین به جون هم، بس کنین دیگه هر دفعه از شرکت میام به جای استراحت باید شمارو ساکت کنم.
النا سریع گفت: آجی به خدا تقصیر من نیست، میلاد از صبحه کنترلو گرفته نمیزاره من نگاه کنم.
رو به میلاد گفتم: چرا انقد اذیتش میکنی؟ چرا کنترلو گرفتی نمیدی از صبح؟ چته ها؟
میلاد: دوس دارم گرفتم نمیدم ...
جمعه 12 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان از بام تا آسمان

رمان سرگشتهِ ی ناز

کتاب روح ماهیگیر

رمان آتش و یاس

رمان دختر غم زده

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی