دانلود رمان تولدی دیگر

دانلود رمان تولدی دیگر

• نویسنده: ماری داریوسک
مترجم: عباس پژمان
خلاصه ای از داستان رمان:
تولدی دیگر از آثار موفق رئالیسم جادویی فرانسه در سال های اخیر به شمار می رود. زنی رویدادی شگفت را به یاد می آورد که ده سال پیش برای او پیش آمده است: شوهر زن برای خرید نان از منزل خارج شده اما به جای این که خودش برگردد روحش بازگشته است. رمان با زبان شاعرانه وطنز لطیفی روایت می شود. مسائلی که در آثار اکثر زن ها دیده می شود وغالبا رنگ تند فمینیستی دارد.
«داریوسک» در «تولدی دیگر» واقعیت های زندگی را به شکلی زنده پیش روی خواننده، بر سطرهای رمان خلق می کند و از سطرهای آغازین کتاب عیان است که نویسنده بر حقیقت واقع تأکید دارد.
جهانبینی داستان نویس در این رمان، جهانبینی ویژه ای ست. یعنی به اشیاء و اشخاص به شکلی می نگرد که دیگر نویسنده ای تا به حال چنین تأملی بر آنها نداشته است. البته نباید در این میان ویرجیناولف را مستثنی دانست. داریوسک، اشیاء و افراد را در داستان به همان شکلی بازمی آفریند که خود می بیند و این نکته در داستان نویسی امروز دنیا نقطه قوتی محسوب می شود.
قسمتی از متن رمان:
شوهرم ناپدید شد. از سرِ کار به خانه برگشت، کیفش را کنار دیوار گذاشت، از من پرسید نان خریده‌ام. احتمالاً ساعت دور و بر هفت‌ونیم بود.
آیا شوهرم به این علت ناپدید شد که بعد از سال‌ها بی‌توجهی من نسبت به او، یک شب خسته و بی‌حوصله از سر کارش به خانه برگشت و یکدفعه احساس کرد که این وظیفه‌اش دیگر خارج از حد تحمل است که هر روز پله‌های پنج طبقه را هم برای خرید نان پایین برود؟ سعی کردم به مأموران تحقیق کمک کنم ...
یک شنبه 14 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

کتاب روح ماهیگیر

رمان آتش و یاس

رمان دختر غم زده

رمان کی عاشقت شدم

رمان کسی در من تنهاست

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی