دانلود رمان جنگلبان

دانلود رمان جنگلبان

• نویسنده: میرحسن محمودپور
خلاصه ای از داستان رمان:
شاهد زندگی محیط بانی خواهیم بود که همراه خانواده و همکارانش با آشفتگی ها و مشکلات بوجود آمده توسط سوداگران چوب، درگیر است. کسی که با وجود عدم قدرت ممانعت، از حوادث پی در پی احتراز نمی کند.
سوداگرن فراغبال در گوشه و کنار جنگل دم به دم به قوه تخیلشان جولان داده و با سینه ای ستبر، بی احساس و تودار آن را هنگامی به هنگام به اجرا می گذارند. چرا که معتقدند، دزد گرفته نشده، پادشاه است.
در این میان قهرمان داستان که به اندازه یک کوه تنهاست، بی هیچ حرف و سخنی با مرداب های بیزاری دست به گریبان بوده و ماجراهای شگرفی را دامن می زند ...
قسمتی از متن رمان:
کرامت و اجدادش زاد و برزاد مال اونجاها بودن، هر کی باهاش نسبت داشت و دور و برش می پلکید، باهاش توفیر داشت. تو نژادشون حتی یه نفر هم بور نبود. خیلی ها ساری بور صداش میزدن، عجب اخلاقی داشت، همیشه خند هبه لب، خوش خلق، کسی که تموم هم و غمش درمون درد کس و کارش بود، راستش زیادم فرقی به حالش نمی کرد، چئون غریبه هم براش آدم بود.
به هوای دل صاف و بی غرضش اقبال و موهبتی داشت که نگو، کار و زندگی با زاغ و زوغش جایی که حسرت و درنگ واسه آدما به دنبال داشت، از اون جاها که قسمت هر کسی نمی شد تو تموم عمرش حتی یه بارم ببینه...
سه شنبه 16 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان دختر غم زده

رمان کی عاشقت شدم

رمان کسی در من تنهاست

رمان تولدی دیگر

رمان شبهای آفتابی من

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • بابک
  • سه شنبه 96/3/16

عالی. پر محتوی. واقعیت

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی