دانلود رمان شیرینی شیدایی

دانلود رمان شیرینی شیدایی

• نویسنده: بهارک مقدم
خلاصه ای از داستان رمان:
گاهی اوقات ادم شکست می خوره تو زندگی…اما هر شکستی نشونه ی تموم شدن زندگی نیست . نشونه ی نابود شدن آرزو ها نیست . گاهی شکست می خوری و بلند میشی . بلند میشی و قوی تر از گذشته برای زنده بودن می جنگی . برای تمام داشته ها و نداشته هات میجنگی…گاهی اوقات یه حسی نمی ذاره تو شکست رو قبول کنی . یه حسیه که نابه و دوست داشتنیه...
قسمتی از متن رمان:
آخ خدایا سرم. از صبح این سرما خوردگی دست از دست سرم برنداشته. آخه نمی دونم اول تابستونی سرما خوردن من چیه؟ فکر کنم از ستایش دختر بچه ی کوچولویی که تو بخش بستریه گرفته باشم. طفلکی خیلی بد سرما خورده بود.
سرم رو گذاشتم روی میز.حسابی تب داشتم. ساعت ۱ شب بود و تا ساعت ۶ صبح شیفتم ادامه داشت. خدایا کی می خواد تا صبح بیدار بمونه.
-دکتر توسلی به بخش اورژانس، دکتر توسلی به اورژانس.
وای خدایا همین رو کم داشتم. چقدرم که صدا می کنه. خیلی خب بابا فهمیدم نکش خودت رو.
بی حال، تن کرختم رو از روی صندلی بلند کردم. دستم رو به لبه ی میز گرفته بودم. ته گلوم بد جور می سوخت.
روشنا: وا؟ ساورینا دو ساعته دارن صدات می کنن.کجایی تو دختر؟
با صدای گرفته گفتم: باشه، باشه دارم می رم.
روشنا: حالت خوب نیست؟
-نه! بدجوری سرما خوردم مثل این که…
روشنا: خیلی خب تو برو مرخصی بگیر برو خونه. من می رم اورژانس.
-خودم می رم.
روشنا نگاه چپ چپی بهم کرد و گفت: لازم نکرده اون بنده خدا که جونش رو از سر راه نیاورده تو با این حالت بدترش کنی. تو خودت اورژانس لازمی. بمون بیام معاینه ات کنم.
دوباره خودم رو پرت کردم رو صندلی و سرم رو بین دستام گرفتم و گفتم: نمی خواد. می دونم چمه. از داروخونه دارو می گیرم می رم. برو اورژانس...
پنج شنبه 18 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان کسی در من تنهاست

رمان تولدی دیگر

رمان شبهای آفتابی من

رمان جنگلبان

رمان تاریکی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی