دانلود رمان ناجیان سبلان

دانلود رمان ناجیان سبلان

• نویسنده: میرحسن محمودپور
خلاصه ای از داستان رمان:
كتاب پيش رو به ژانر وحشت با محتواي متافيزيك از تقابل و ماجراهاي متوالي انسان و جن پرده بر‌مي دارد دنيايي سرشار از هيجان و كنش‌هاي خارق العاده...
قسمتی از متن رمان:
تنها بودن و تنها ماندن فقط به وقت تنهایی میسر است. اوقاتی‌ که با شِکوه شکل می‌گیرد و در انتها به نظم و نسج افکار می‌انجامد. شاید! خلسه و تکلیفی از سبک و سیاقِ خلق و خوی.
بنابراین دیده نشده کسی تا ابد سر بسته و در خود گرفتار بماند. روی‌گردانی و انزوا و پرهیز از ارتباط با دیگران خواهی نخواهی گذراست. به این می‌ماند که روزگاری داریم بی ‌دیروز و بی ‌فردا. چرا که سرشت آدمی با روزگار و روزگاریان آمیخته و تنیده است.
از این رو وقتی سکوت، بیش از حد معمول جا باز کند؛ گویی دستی از ژرفای زلال درون بیرون می‌آید و وادارت می‌کند تا از بی ‌تفاوتی برون جهی و به دنبال بهانه‌ای متقن برای ارتباط با دیگران باشی. پی این تفاهم و یک رنگی و رنگ به رنگی، دست آخر کسی را می‌یابیم تا اسرارمان را با وی در میان بگذاریم. آنجاست که قطع یقین بی ‌راهه می‌رویم. چون به پنهان پویی پشت کرده‌ایم.
دچار شده‌ها می‌گویند رازی که با کسی در میان گذاشته شود؛ محال است در پس پرده بماند. افشای اسرار، همیشه با حرارتی عجیب شروع می‌شود و ربطی به خوب گوش کردن شنونده ندارد.
لابد گفتنش کیف دارد؛ آن هم نه یک جور. یکی از آن کیفور شدنها؛ پندار است و خیال. پنداری بی ‌پایان و هزار پاره‌. امان از خیال. خیالی که هنوز از تمام اکتشافات پیش است و می‌شود‌ با آن هر کاری کرد و همه جا بدون بُعد زمان رفت. آن هم در چشم بر هم زدنی.
داشتن و پرداختن و اقرار به آن، بضاعت نمی‌خواهد. آدم تیزبین هم نمی‌خواد. کافیست قصد کنیم و با خوش گمانی و بدگمانی، خصایص بارز و پنهان کسی را به رخ بکشیم. از این رو با شور و شعف و سوز و گداز، افشا شده‌ای را که هضمش قدری دشوار است و از سال 77 بر دلم مانده و به عللی موفق به انتشار آن نشدم؛ تقدیم حضورتان می‌کنم. یقین دارم با کمی نرمش تا حدودی برایتان بدیهی شود ...
یک شنبه 21 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان شبهای آفتابی من

رمان جنگلبان

رمان تاریکی

رمان شیرینی شیدایی

رمان روژان قربانی یک رسم

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی