دانلود رمان قلب ستاره

دانلود رمان قلب ستاره

نویسنده: پری نرگسی
خلاصه ای از داستان رمان:
ای کاش از پشت پنجره بیرون را نگاه نمی کردم. پرده را عقب کشیدم و نگاهم را به دست باران سپردم. آن روز از موهای طلایی خورشید در سینه ی آبی آسمان خبری نبود. قطرات باران چون اشک از چشم آسمان به زمین فرو می ریخت...
قسمتی از متن رمان:
روبروی خانه ی ما پارکی ایست که عصرها پر از هیاهوی بچه هاست. اما در روزهای بارانی بعید به نظر می آید کسی در پارک حضور یابد. پارک در سکوت عمیقش خمیازه می کشید, تا اینکه صدای مهیب رعد و برق در فضا پیچید. گنجشکها از روی شاخه ها پریدند و به لانه هاشان پناه بردند.
ای باران! ببار و تن خسته ی شهر مرا بشوی.
این جمله را در گوش باران نجوا کردم.
زني تنها روي نیمكت نشسته بود. باران بي وقفه مي بارید و زن بي اعتنا نگاهش را به نقطه اي نا معلوم مي راند.
حس کنجكاوي ام تحریك شد. براستي این زن کیست؟
آیا پناه و ماوایي ندارد؟ چتر سیاهم را از کمد برداشتم و دوان دوان داخل پارك شدم و در همان حال که چتر روي سرم بود پشت سر زن ایستادم. او چنان غرق تفكراتش بود که متوجه حضور من نشد.
-خانم! ببخشید شما زیر بارون خیس شدین.
این را گفتم منتظر پاسخ ماندم. زن به عقب برگشت و من هراسان چند قدم ناموزون از نیمكت فاصله گرفتم. هر دو نگاه متعجبمان در یكدیگر گره خورد…
پنج شنبه 25 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان روژان قربانی یک رسم

رمان ناجیان سبلان

رمان سیاوش

رمان اسطوره

رمان میرا

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی