دانلود رمان اعدام یا انتقام

دانلود رمان اعدام یا انتقام

نویسنده: شیوا بادی
خلاصه ای از داستان رمان:
ابتدای داستان در مورد دو زوجه، دو زوجی که هر کدوم عاشق همسرشون هستنند ولی با یه تصادف، همسر یکی از این زوج ها از بین میره و اون سه نفر دیگه رو تو مسیر هم قرار میده !
علی راضی به رضایت نمیشه، تنها حرفی که روی زبونشه، قصاصه! و اینکه سهیل باید تاوان کاری که کرده رو پس بده !قانون باید اونو مجازات کنه !حکم دادگاه اعدامه اعدام سهیل !
بهارم که عاشق سهیل همسرشه، هر کاری میکنه تا از علی رضایت بگیره حتی …
قسمتی از متن رمان:
با صدای تموم شدِآرایشگر چشمامو باز کردم و از روی صندلی بلند شدم، جلوی آینه ی بزرگ سالن ایستادم و به خودم نگاه کردم، چشم های درشتِ مشکیم با این آرایش لایت خیلی قشنگ شده، ابرو های پرو مشکیم هم با این مدل پهن و کوتاه که یه کمم حالت شیطونی داره خیلی بهم میاد. خوب تو صورتم دقیق میشم، بینیم قلمیه، مدل عملی و سر بالا نیست، ولی قلمی و کوچیکه و به صورتم میاد. لبهامم که تقریباً بزرگ و گوشتی و سرخ رنگه !خیلی به فرم صورت گردم میاد! موهای مشکی و فرم با شینیون خیلی قشنگ تر شده !تور سفید رنگم که زینت بخش موهام شده، جلوه ی بیشتری بهش داده ! بدن سفیدم تو لباس عروس آستین دارم پوشیده شده !لباسم یقه گرده و آستین سه ربعه! بالا تنه اش کار دستو تنگ و دامنش هم پفی و از جنس ساتنه ! ...
شنبه 27 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان ناجیان سبلان

رمان سیاوش

رمان اسطوره

رمان میرا

رمان قلب ستاره

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی