دانلود رمان در امتداد مرگ

دانلود رمان در امتداد مرگ

نویسنده: kimia.h
آراز رستگار، نوه خان زاده تبریز، یه پسر از یه خانواده متعصب و با اصل و نصب، برای یه انتقام به عنوان نفوذی پلیس توی مهمونی هایی که مرکز خلافه، رفت و آمد داره و خودشو بین اونا جا زده…
قسمتی از متن رمان:
بوی بد سیگار و الکل بر حال بدش زنجیر می انداخت. خیلی دوست داشت آن جمع را ترک کند و دیگر پایش را هم در آن محدوده نگذارد اما نمی شد. آراز اگر راهی را می آمد تا به آخر نمی رسید بی خیال نمی شد. صدای آهنگ خیلی بلند بود. هر لحظه احساس می کرد سرش در حال انفجار اسددت. تا صدای قهقهه مستانه دختری که در آن نزدیکی بود را که شنید، چشم هایش را با اکراه روی هم فشار داد. از جا بلند شد و با قدم های بلند به سمت در خروجی سالن پیش رفت. دلش به خاطر بوی فجیع دودی که با دستگاه به سالن می زدند پیچ می رفت. از بچگی از بوی دود متنفر بود. تا پایش به بیرون سالن باز شد و هوای خنی پاییزی به کله اش خورد ، تمام محتویاد معده خالی اش را بالا آوارد. با اینکه ورزشکار بود و قوی اما احساس می کرد که هر لحظه رو به مود اسددت. حالش که جا آمد به سددمت پشددت درخت ها رفت. مدد زیادی بود که در این مهمانی ها رفت آمد می کرد و چندباری به اینجا آمده بود. می دانست که در پشت درخت ها شیر آبی هست. می خواست آبی به صورتش بزند تا شاید از آن حال افتضاح رهایی یابد. سرش پایین بود. حدس می زد که نزدیی شیر شده است که با صدای جیغ دختری سرش را بالا آورد. هیکل نحیف دخترک از ترس می لرزید. آراز سریع انگشت اشاره اش را روی ..
دوشنبه 29 خرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان اسطوره

رمان میرا

رمان قلب ستاره

رمان اعدام یا انتقام

رمان انتقام خون

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی