دانلود رمان عیاری از کویر

دانلود رمان عیاری از کویر

نویسنده: میرحسن محمودپور
رمان عیاری از کویر، رمانی جذاب، تاثیرگذار، گیرا و به شدت رمانتیک که وفا، صفا و سخای قهرمانش آن را مانا و پاپا کرده است. خواننده در رمان پیش رو، بارها از اقبال بلند شخص اول داستان لذت برده و از تجربیات با ارزش وی بهره خواهد جست.
قسمتی از متن رمان:
فارغ شده از جنب و جوش سرآمده، مجالي مي يافت تا در اتاقک نمور پس قد زير پله خانه‌اي دراندشت و پر جمعيت قدري به خود آيد و ذهن و جسم را سکون داده و پروار کند. ترک آن سکني کجا و فهم منزلگه جاري کجا. طلب نشده ناگزير بود ادامه راه را لابلاي مردمي گونه گون از آنجاييان، جستجو کند. آه و فغان روح آزرده‌اش در آن پستو با شنيدن گاه بي گاه ترانه هاي محزون همسايگان دل ريش، بدر آمده و دل او نيز ريش مي‌گشت. قدري که سبک مي‌شد به تقسيم عائدات حاصل از روياها با ديگران تن در مي‌داد.
وصف‌العيش نصف العيش...
پنج شنبه 1 تیر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان اعدام یا انتقام

رمان انتقام خون

رمان در امتداد مرگ

رمان دردم

رمان باز به دنبال پریشانی ام

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • دریا
  • دوشنبه 96/4/5

بسیار متفاوت و بی بدیل. بشدت تکان دهنده و زیبا

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی