دانلود رمان میشه عاشقم بشی

دانلود رمان میشه عاشقم بشی

نویسنده : noghre
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درمورد یه دختر پولدار و دورگه نیست، داستان دختر زیباییه که ترک شده به جرم دختر بودنش. زحمت میکشه واسه اینکه پاک بمونه، نه مادر داره نه پدر همه رو از دست داده، همه رو توی زلزله از دست داد خودشه و خودش، خدمتکار خونه هاست، از صبح بلند میشه و کا رمیکنه دختری که سختی میکشه و دلش یه حامی میخواد.
تا اینکه سرو کله یه پسر پیدا میشه ازش دفاع میکنه در برار نیشو کنایه بقیه و نمیزاره کسی اذیتش کنه. و دختر داستان ما که اسمش هم رهاست حس میکنه که وابسته شده، ولی یه اتفاق که شاید شوم باشه، شاید یه پل باشه تا راه های بهتری رو واسه زندگی اونا باز کنه.
رها میره سفر و رادین قصه ما که عاشقه نگرانش میشه وقتی رادین میاد تا از رها خبر بگیره با بزرگترین فاجعه زندگیش رو به رو میشه...
سه شنبه 1 تیر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان آسمانی ها

رمان یک شب لعنتی

رمان ورطه

رمان پریای من

رمان نذار دنیارو دیوونه کنم

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی