دانلود رمان عشق وحشی

دانلود رمان عشق وحشی

نویسنده: حلما
رمان عشق وحشی درمورد دختری ایرانی به اسم هوراست که پلیسه و به دلایلی به خارج از کشور سفر کرده و با خانواده واتسون توی یه خونه در پاریس زندگی میکنه. هورا که سرهنگ بوده، با پرونده ای مواجه میشه و... /
قسمتی از متن رمان:
از دیشب دارم تو جا خرغلط(خر غلت، خر قلط، اصلا هرچی) میزنم بلکه خوابم ببره. خوابم که نبرد که هیچ تازه خواب هم پرید.
بیشتر داشتم روی پرونده جدیدی که بهم ملحق شده فکر می کردم.
ای بابا، مثل اینکه نمیشه. از روی تخت اومدم پایین و یه نگاه به خودم تو آینه انداختم. خوب بزارید خودمو معرفی کنم.
اسم من هوراست، هورا واتسون. دقیقا 12 سالم بود که اومدم پاریس و از اون موقع تا حالا دارم اینجا زندگی میکنم. من اصلیتم ایرانیه ولی به خاطر یه ری مسائل مجبور شدم بیام پاریس و از خانواده اصلی خودم دور بشم و با خانواده واتسون زندگی کنم.
خوب اینارو ولش، بزارید از شکل و ضواهرم بگم.
من دختری با موهای یخی (یه چیزی تو مایه های طوسی نقره ای...)
شنبه 3 تیر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان انتقام خون

رمان در امتداد مرگ

رمان دردم

رمان باز به دنبال پریشانی ام

رمان عیاری از کویر

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • چهارشنبه 96/10/13

عاااااااااالی مااااه

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی