دانلود رمان دنیای وحشی

دانلود رمان دنیای وحشی

خلاصه ای از داستان رمان:
این رمان جلد دوم رمان عشق وحشی است.
تو قسمت اول دیدیم که روز عروسیشون دخترا فرار کردن و پسرا شکست خوردن. حالا بعد از گذشت چند ماه قرار دوباره باهم روبه رو بشن و اتفاقات جالبی براشون بیافته اتفاقاتی که به کل مسیر زندگیشون رو مجدداً عوض میکنه و اونا رو به…
قسمتی از متن رمان:
امیر: چرا، چرا رفت؟ چرا آخه؟ مگه چه اتفاقی افتاده؟
برام مهم نبود که من یه مردم و دارم گریه میکنم. فقط یک کلمه برام مهم بود و دلیل اشکامم همون بود. هلن رفت، عشقم رفت، تنهام گذاشت، ولی چرا آخه؟
سرم پایین بود و داشتم گریه میکردم که دستی رو شونم قرار گرفت. صای کیارش تو گوشم پیچید: نگاش کن مرد که گریه نمیکنه مرد حسابی.
توجهی نکردم، جان کنارم زانو زد، به زانوش تکیه داد و اسلحه را نمایشی گرفت جلوی صورتش و دهانشو فوت کرد. سرم پایین بود و هنوز، جان کنار ایم گوشم زمزمه کرد.
-آخی، نگاش کن واقعا تاسف باره، میدونی که منظورم چیه؟ اینکه یه مرد واسه عشقش که ترکش کرده، یعنی حتی اندازه پشه ای هم واست ارزش قایل نبود که ترکت کرد(شرمنده ولی وجدانا به جز پشه چیز دیگه ای نبود بگی؟) هه، دلش خوشه ها، من داغونم، مهم نیست. فقط چرا؟
بازم کاری نکردم که کیارش با صدای آرومی گفت:
-بسه دیگه، گریه کردن کافیه، تو نباید ضعیف باشی، قوی باش ...
دوشنبه 4 تیر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان در امتداد مرگ

رمان دردم

رمان باز به دنبال پریشانی ام

رمان عیاری از کویر

رمان عشق وحشی

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • چهارشنبه 96/9/15

عالی بود

  • ندا
  • یکشنبه 96/10/3

رمان خیلی خوبی بود واقعا برام جزابیت داشت تبریک میگم به نویسندش عالی بود .البته دوست دارم با نویسندش دراتباط باشم (ایا درست نوشنم

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی