دانلود رمان حریم عشق

دانلود رمان حریم عشق

نویسنده: رویا خسرو نجدی
بطور اتفاقي نيکا قسمت هايي از دفتر خاطرات يکي از بيماران پدرش که روانپزشک است را مي خواند. کيانوش پسر ثروتمند و جذابي بوده، ولي از افسردگي شديدي در عذاب بوده و به خواهش يکي از دوستان پدرش به باغ آن ها مي ايد تا بطور مداوم تحت درمان قرار بگيرد. به گذشت زمان کيانوش کمي بهبود پيدا ميکند و از آن خانه ...
قسمتی از متن رمان:
امروز هیجان انگیزترین روز زندگی ام بود. هیچ گاه فکر نمی کردم بار دیگر او را ببینم، گرچه ۷ روز انتظار خسته و کلافه ام کرده بود، ولی امید به دیدارش کسالت و خستگی را از وجودم پاک می کرد وحتی به زندگی امیدوارم می نمود .
او آمد ، امابا لباسی دیگر چهره اش در اولین لحظات نا آشنا می نمود، ولی لبخند زیبایش او را همان آشنای قبلی معرفی میکرد. به محض دیدنش جلو رفتم بارها نزد خود این صحنه را تجسم نموده و برخوردم را تمرین کرده بودم. با اینحال مطمئن هستم که باز چهره ام مرا بی نهایت دستپاچه نشان می داد و صدایم از شدت هیجان می لرزید .
سلام کردم .
نگاهش طور خاصی بود، گویا برایش آشنا بودم ولی صدایش پر از تردید بود .
– سلام
– امیدوارم حالتون خوب باشه و مصدومیتتون بهبود پیدا کرده باشه...
شنبه 10 تیر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان عیاری از کویر

رمان عشق وحشی

رمان دنیای وحشی

رمان ما و شهری که دوست می داشتیم

رمان هستی من

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی