دانلود رمان افسانه شین

دانلود رمان افسانه شین

نويسنده: سید سعید بیاتی
خلاصه ای از داستان رمان:
افسانه شین قیام مردی است که تمام خانواده اش را از دست داده است.او باید تلاش کند تا قیامش به موفقیت بینجامد و...
قسمتی از متن رمان:
حدود پنجاه سال بود که کیانگ اوچو بر سوجونگ حکمرانی میکرد. در طول این مدت یک ارتش بیست هزار نفری را مسلح ساخته بود تا بر سرزمین ایچو حمله ور شود. او نمیتوانست صبر کند تا یسان بر او غلبه کند. یسان حاکم سرزمین بسیار وسیع ایچو بود که صد سال بر این حکومت فایق آمده بود. رنج های مصیبت بار ایچو تمامی نداشت. قحطی، خشکسالی، غارت، دزدی و هزاران بلای انسانی بر سرزمین ایچو وارد شده بود. تمام راههای ایچو توسط نیروهای ژنرال گیسو بسته شده بود. علت اصلی اختلاف دو حکومت بندرگاه ناسو در غرب ایچو بود. ماجرا به این قرار بود که در زمان پدر کیانگ اوچو، این بندرگاه مرز دو حکومت محسوب میشد. یوان با این که مرزبندی را طبق پیمان ایشو پذیرفته بود، ولی هرزگاه به تجاوز این بندر می پرداخت. دزدان دریایی از سوی دیگر در سرجونگ به غارت میپرداختند. این اتفاقات سه سال طول کشید تا اینکه پدر کیانگ اوچو صبر خویش را از کف داد و قسم خورد تا روزی که سلسه اوشین بر سرجونگ حکومت دارد بر ایچو بتازد و این سرزمین را جزو قلمرو خود محسوب کند ا ...
یک شنبه 18 تیر 1396

رمان های پیشنهادی:

کتاب هفت روز با یک روح

رمان فصل بادبادک ها

رمان تنها نیستیم

رمان راننده سرویس

رمان داستان یک مرگ

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی