دانلود رمان چراغ قرمز

دانلود رمان چراغ قرمز

نويسنده: رها بهرامی
خلاصه ای از داستان رمان:
اکنون بعد از سالها دلیل این بی قراری های پشت چراغ قرمز را میفهم، انگار تمام درد من عجله برای رسیدن به تو بود! از همان ابتدا، از همان روز اول. و تو چه بهتر از من ترجمه کردی این قسمت گره خورده به پست تو و شیطنت های مرا!
چه بهتر از من فهمیدی درد عاشقیم را و چه بهتر و دلنشین تر از من عاشق شدی!
راستی تو بگو!
من بین اینهمه دل مشغولی و مسئولیت در خانواده کی عاشقی یاد گرفته بودم که حالا این چنین در مقابل اسطوره ی احساس زندگیم درس پس میدهم؟...
قسمتی از متن رمان:
بطری آب معدنی رو انداختم تو کولمو بندشو سفت کردمو بعد انداختم رو دوشم. با صدای بلند گفتم:
_خدافظ بچه ها و از باشگاه زدم بیرون.
هوا فوق العاده گرم بود، اه، کار خدا رو نگا، مردم خودشون مادرزادی مانکنن اونوقت من باید تو این هوای گرم هی برم باشگاه هی خودمو بکشم که یکم رو فرم بیام.
ماشینم تو کوچه پشتی پارک بود. آخه اینجا هم جا بود آوردن باشگاه زدن؟ یه جای پارکم نداره، معلوم نیس با خودشون چه فکری کردن اینهمه هم پول میگیرن.
رسیدم سر کوچه و قبل از اینکه بپیچم تو کوچه پشتی صروصدای ریحانه رو شنیدم.
_مهنا، مهنا...
برگشتم، یه سوویچ دستش بود و هی اینور اونورش میکرد و میدویید طرفم...
سه شنبه 20 تیر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان فصل بادبادک ها

رمان تنها نیستیم

رمان راننده سرویس

رمان داستان یک مرگ

رمان افسانه شین

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی