دانلود رمان سوخته دامنم

دانلود رمان سوخته دامنم

نويسنده: moon shine (مون شاین)
خلاصه ای از داستان رمان:
سمن چند ساله که با کلی عشق ومحبت دو طرفه با قادر ازدواج کرده ولی خدا صلاح ندونسته تا حالا بچه دار بشه، همه بهش انگ میچسبونن که نازاست که بچه دار نمیشه، سمن دلش پر از غصه است.
مخصوصا طایفه ی شوهرش بهش زخم زبون میزنن وآزارش میدن، تا اینکه یه روزبعد از چهارسال وقتی قادر نیست مادرشوهرش سمن رو از خونه وکاشونه اش بیرونش میکنه، اون هم به جرم نداشتن بچه، اون هم به خاطر صلاح ومصلحت خدا …
قسمتی از متن رمان:
– نیمی از صورتش سوخته بود. سوخته که نه مچاله بود. پوست تیره وسبزه اش مثل یه تیکه چرم بهم پیچیده بود ودل آشوبه ام رو بیشتر میکرد .
گونه اش، فکش، حتی پوست محکم گردنش، ترسناک بود، ترسناک که نه، عذاب اور بود.
شونه های پهن، قدبلند بود ودرشت، به شدت شبیه به قیصرهای ده های چهل وپنجاه .
-من برم پیش زینال ننه؟؟؟!!!
-چه کنم دختر، نمیتونم خرجت بدم، خودت که میبینی حال وروزم رو، خودم سربارم ننه.
ولی اون داراست، دستش به دهنش میرسه ومیتونه خرجت بده، عبید باهاش حرف زده، حاضر شده قبولت کنه.
-ولی زینال اخلاق نداره ننه، ترسناکه صورتش.
– تو به صورتش چی کار داری ننه؟ مادرشوهرت از خونه پرتت کرده بیرون، یه سقف بالا سر نداری که شب رو سحر کنی، بعد به فکر سروصورتش هستی؟
برو مادر، نترس ظاهرش اینه، ولی دلش بزرگه، کم باری نیست مسئولیت تو.
به خاطر من گیس سفید قبولت کرده وگرنه کی تو این دوره زمونه راضی میشه یه زن بی سروسامون رو که هنوز اسم شوهرش روشه پناه بده.
-میترسم ازش همه میگن دیونه است.
-وا سمن؟ این حرفها چیه ننه؟ اگه دیونه بود میتونست این همه مال ومنال رو سروسامون بده؟ اگه یه وقتهایی هم تندی میکنه به خاطر سربه راه کردن زیردستهاشه .
-ننه من نمیخوام برم، بزار پیشت بمونم.
اخمی کرد ووشگونی ازبازوم گرفت.
-خودت میدونی سمن. تنها کسی که تو خونه اش راهت میده همین زیناله، اگه میترسی وبهونه جور میکنی پس برگرد خونه ی قادر تا این دفعه شوهرت هم با یه تیپا بیرونت کنه .
-ننه؟؟!!!
-مرگ وننه، برو دیگه الان عبید میاد غر میزنه به جونم.
دوباره نگاهم روی نیمه ی سوخته ی صورتش نشست، جمع شدم تو خودم، اینه قسمتم خدا؟ که آواره بشم؟ که بیام زیر دست این دیو ودَد؟
دستم رو بند پرچادر عربیم کردم ...
دوشنبه 26 تیر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان داستان یک مرگ

رمان افسانه شین

رمان چراغ قرمز

رمان قشاع

رمان زمستان داغ

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی