دانلود رمان باران عشق

دانلود رمان باران عشق

نويسنده: fati-d
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درمورد دختری به اسم باران هست. که یه دختره شر و شيطونه اما به وقتش لجباز و مغرور. باران خانم ما بعد از نتايج کنکور با دو تا دوست صميميش تویه یه دانشگاه قبول ميشن. باران با یه پسر بنا به دلایلی برخورد میکنه. اتفاقاتي تلخ و شيرين که قراره واسه ی باران توی رمان بنویسم رو خودتون بخونيد.
دوستان این رمانيه که خودم دارم مينويسم لطفا تا آخر رمان بخونيد و قضاوت نکنید...
قسمتی از متن رمان:
نشسته بودم جلو تلوزیون و راحت داشتم فیلم نگاه میکردم که یهو چشمم به ساعت خورد. وای خدا دیرم شد. تند تند رفتم تو اتاق و تاپ و شلوارکمو پوشیدم. زیاد اهل آرایش نبودم، رفتم جلو آینه سریع یه رژ قرمز با کرم زدم. قرار بود آرام بیاد دنبالم که با هم بریم باشگاه. همش نگاه ساعت میکردم ای خدا چرا نمیاد. صبر کن بیاد اگه تک تک موهاشو با موچین نکندم. معلوم نیست کجاست، صد فعه بهش گفتم زود بیا، گوش که نمیده.
همیجوری داشتم با خودم توی حیاط حرف میزدم که از بیرون صدای ترمز ماشینشو شنیدم. مامانم خواب بود برای اینکه بیدارش نکنم روی کاغذ نوشتم:
"مامان دارم میرم باشگاه یه غذای خوب درست کن تا بیام قربونت برم باران"
سریع چسپوندمش به یخچالو بیرون رفتم، آرام تکیه داده بود به ماشین و زمینو نگاه میکرد. (آرام خیلی زود تونست گواهی نامه بگیره، لامصب نمیدونم چطور به این سرعت گرفت). طلبکارانه رفتم پیشش محکم زدم پس کلش: ساعتو دیدی؟
-نه، علیک سلام باران خانم.
-وای آرام موهامو دیگه سفید کردی. -بیا بریم خانومم دیگه حرص نخور.
با خنده سوار شدم، بهترن دوست دنیا بود. آرام همسن خودم بود و حدود چهار پنج سال بود که باهاش دوست بودم. آرام توی یه خانواده خیلی محترم زندگی میکرد که تک دختر بود. مثل خودم شر و شیطون بود که به موقع حسابی مغرور میشد...
سه شنبه 27 تیر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان افسانه شین

رمان چراغ قرمز

رمان قشاع

رمان زمستان داغ

رمان سوخته دامنم

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی