دانلود رمان سراب عشق

دانلود رمان سراب عشق

نويسنده: سایه
خلاصه ای از داستان رمان:
قصه ی دو دوست صمیمی به نام فرناز و یلداست که بعد از اینکه پسری به نام سعید سر راهشون قرار می گیره میونه اشون به هم می خوره.
یلدا به سعید علاقمند شده اما سعید در پی به دست آوردن دل فرنازه. فرناز نه تنها عشق سعید رو نمی پذیره بلکه یلدا رو هم از مراوده با اون برحذر می کنه و همین سرآغاز به هم خوردن دوستی شون و شروع اتفاقات غیر قابل پیش بینی میشه...
قسمتی از متن رمان:
آن روز فرناز و یلدا در راه مدرسه بودند که سعید جلویشان سبز شد. فرناز از دیدن سعید متعجب شد. یک هفته ای می شد که سعید آن اطراف می پلکید. اما همیشه گوشه ای می ایستاد و فقط نگاه می کرد. این بار اما جسارت به خرج داده بود و خودش را به فرناز نشان داده بود. فرناز همانطور که سعید را به یلدا نشان می داد گفت:
_ این دیگه اینجا چی می خواد؟
_ حتما دلش پیش یکی از بچه ها گیره.
_ مثلا؟
_ من چه می دونم سیصد چهارصد تا دانش آموز تو این مدرسه هست. حتما یکی هست که عین شبح سرگردان این ورا می چرخه. ولی جای برادری خوشگله ها!
_ سعید! آتیش بیاره معرکه ایه که بیا و ببین. خیلی شرّه.
_ داره کم کم ازش خوشم میاد.
_ زده به سرت!؟
_ گفتی اسمش چی بود؟
_ خودت رو خفه نکن، سعید. خیلی توفه اس که اینجوری دست و دلت به لرزه افتاده؟
سعید با قدم هایی سنگین و آرام به آن دو نزدیک شد .دستش را در موهای بلند و سیاهش چنگ زد و با نگاه معنی داری به فرناز از کنارشان عبور کرد. یلدا به سعید خیره شد و با نگاه تحسین برانگیزش او را دنبال کرد. فرناز با آرنجش به پهلوی یلدا زد و گفت:
خوب می دونی که من از این کارا خوشم نمیاد. بهتره تو هم احساساتی نباشی.
_ دست خودم نیست فرناز.احساس میکنم عاشق شدم…
دو شنبه 2 مرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان باران عشق

رمان یک بار نگاهم کن

رمان دکتر احساساتی

رمان شعله های خاکستری

رمان فصل وصل

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی