دانلود رمان خانه وحشت

دانلود رمان خانه وحشت

نويسنده: عاطفه کلهرزاده
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان این رمان در مورد سه تا دختر نوجون که برای دانشگاه میرن شمال و برای اقامت به خونه ایی میرن که اتفاقای ترسناک واسشون میوفته ...
قسمتی از متن رمان:
رویا: ساعت ۸ صبحه، خیلی خستم، به تابلوی سبز کنار جاده نگاه کردم، ساری۲۰km . .
_ بلاخره رسیدیم.
نگاهی به دختراکردم، هردوخواب بودن، تمام راهو خودم رانندگی کردم، الانم واقعاخوابم میاد. امیدوارم یه رستوران این نزدیکا باشه که بتونم استراحت کنم. دخترارو صدا زدم.
_تران، شیدا، بیدار شین داریم میرسیم.
ترانه دستاشوکشید و به اطراف نگاه کرد. با ذوق دوتا دستشو به هم زدو گفت:
_وای خدایا اینجا بهشته؟ چقدرقشنگه، وای رویا ببین چقدرهمه جا قشنگه.
میدونستم ترانه اولین باره میاد شمال، دلم میخواست ازاول جاده بیدارش کنم تا همه جارو ببینه ولی میدونستم خستست و از دیشب استرس داشت.
ـ روزای تعطیل آنقدرهمه جامیگردونمت تا قشنگی این بهشتو ببینی.
مهدیس که با صدای ما بیدار شد، شروع کردبه غرزدن.
ـ چه خبره اول صبحی؟ بزارین بخوابم دیگه، اه.
ـ باشه توبخواب، منم که ۴ ساعته دارم رانندگی میکنم هیچ، ترانه که تازه متوجه خستگی من شدبانگاه مظلومش گفت:
ـ میخوای من رانندگی کنم؟
ـ نه عزیزم اولا که تواصلا اینجارو بلد نیستی دوما که الان دیگه میرسیم.
شیدا که دیگه کاملا بیدارشده بود باخستگی گفت: وای استخونام چسبید به هم فلج شدم بابا، نگه دار یه جا گشنمم هست.
یعنی اون لحظه فقط دلم میخواست فکشو پیاده کنم.
ـ منم که گفتم الان میرسیم.
شیدا که عصبانیتمو دید دیگه حرفی نزد. وارد شهر شدیم و کنار یه رستوران خشگل پارک کردم، خیلی قشنگ بود ظاهرش، فانتزی بود و پشتش باغ بود که رویاییش کرده بود. ۳ سالی میشد که نیومده بودم اینجا و واقعا تغییر کرده بود وعالی شده بود. رفتیم تو رستوران و صبحانه خوردیم. بعد صبحانه از صندلی بلند شدم.
ـ بچه هامن میرم توماشین یکم بخوابم. شما هم تواین فرصت برین اطرافو یکم بچرخین. اون دوتا گشنه های عقب مونده هم فقط سر تکون دادن، منم رفتم تو ماشین و بعد از چند دقیقه خوابم برد ...
چهارشنبه 4 مرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان دکتر احساساتی

رمان شعله های خاکستری

رمان فصل وصل

رمان سراب عشق

رمان چه خوبه عاشقی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی